Середа, 15 лютого 2017 18:26

З першого березня у Шепетівці здорожчає "комуналка"

Автор
13 лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено вісім важливих для громади міста питань.

Найбільш вагомим стало питання про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.  Діючий  тариф на дані послуги було встановлено у 2012 році. На той момент мінімальна заробітна плата становила 1094 грн., на грудень 2016 – 1600 грн., відповідно збільшились і відрахування на податки. Значно зросла вартість паливно-мастильних матеріалів, електроенергії та виробничих витрат. З урахуванням викладеного, в грудні 2016 року приватні підприємства ПП «Управлінська компанія «Житлофонд» та ПП «Управлінська компанія «Управдом» надали виконавчому комітету обгрунтування зміни діючого тарифу та розрахунки нових тарифів і звернулись  з проханням розглянути та затвердити їх.

Проект нових тарифів було опубліковано в Міськрайонній громадсько-політичній газеті «Шепетівський вісник» від 05 січня 2017 року № 1-2 (15451-15452) та на офіційному сайті Шепетівської міської ради,  для ознайомлення та внесення пропозицій мешканцями Шепетівки. За цей період заперечень та побажань від громади управлінські компанії та виконавчий комітет Шепетівської міської ради не отримали.

Члени виконавчого комітету розглянувши розрахунки тарифів на комунальні послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій вирішили затвердити зміну тарифів на дані послуги, які згідно рішення набувають чинності з 1 березня 2017 року.

Наступним рішенням  було підтримано проект про повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинних колективних договорів.

На засіданні розглянули ряд питань містобудування та архітектури і затвердили низку житлових питань. Також, присутні встановили вартість квитків за послуги в міському парку культури і відпочинку.

Ще одним важливим питанням порядку денного стало затвердження положення про тендерний комітет та склад тендерного комітету виконавчого комітету Шепетівської міської ради. В ході обговорення були враховані всі пропозиції учасників засідання та з поправками рішення було прийняте.
Інформаційний відділ Шепетівської міської ради
Останнє редагування Середа, 15 лютого 2017 18:32
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (20)

 1. Guest

А цим неробам є за що платити? Люди робіть ОСББ!! Тільки не зв'язуйтесь із людьми Енергоінвесту!

  Вложения
  Guest
 1. IhorMykolaiovych

Знову підвищення тарифів, кожного місяця нові тарифи, так сказати "Жити по-новому"

Для платників там збільшення невелике, здається, декілька гривень, чи я помиляюсь ?

  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    IhorMykolaiovych

Тобто для платників? Ти кого маєш на увазі?

  Вложения
  Guest
 1. Sv-Psv-vkontakte-1

Дорогі підприємства ПП «Управлінська компанія «Житлофонд» та ПП «Управлінська компанія «Управдом» виконуйте свої послуги якісно,тоді піднімайте плату. А на даний час окрім вивезення сміття та збитих декілька лавочок,реально Вами нічого не...

Дорогі підприємства ПП «Управлінська компанія «Житлофонд» та ПП «Управлінська компанія «Управдом» виконуйте свої послуги якісно,тоді піднімайте плату. А на даний час окрім вивезення сміття та збитих декілька лавочок,реально Вами нічого не виконується. Куди йдуть кошти, роздрукуйте вивісіть в будинках,відзвітуйте людям,в наші країні все прозоро. А коли Ви працюєте собі в убиток то закривайте свої кантори і не плачте. Задайте сюжет в якому неадеквати з "Управдома" накинулися на журналістів та оператора,які рослідували питання створення ОСББ в нашому місті, чому вони ще працюють. Як всіляко перешкоджають вище вказані компанії створення ОСББ, чому, подумайте чому , кому це вигідно. Люди і хочуть створення ОСББ ,але це майже нереально, в нашому місті. Даним компаніям ганьба! Крахобори!

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    Sv-Psv-vkontakte-1

А чому це нереально у нас ОСББ зробити?

  Вложения
  Комментарий последний раз редактировался в близько 1 роки тому пользователем Dj Os Dj Os
 1. Іван

Тому ,що бюрократія так і лишилася

  Вложения
  Guest
 1. Sv-Psv-vkontakte-1
  Вложения
  Комментарий последний раз редактировался в близько 1 роки тому пользователем admin admin
 1. Dj Os    Sv-Psv-vkontakte-1

Зайшов і нічого що б завадило створенню ОСББ не побачив.

  Вложения
  Guest
 1. Guest

Нічого не бачите?Якщо вони так поводяться із знімальною групою то як вони будуть вести себе із мешканцями будинків.А слова пана Полодюка:бізнес є бізнес справжній перл.

  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    Микола

Та хай хоч посиніють, але ЖЕКи ці не можуть завадити вам створювати ОСББ.

  Вложения
  Guest
 1. Sv-Psv-vkontakte-1

Це Ваша думка,а в мене вона протилежна.

  Вложения
  Guest
 1. Guest

Шановні шепетівчани!Допоки ми з вами будемо мовчати, наші "Управдоми" й "Житлофонди " й надалі будуть проїдати наші гроші. Куди вони реально йдуть? Крім того, що прибиральниця зранку поздоровкається й проведе всіх на роботу , більш нічого не...

Шановні шепетівчани!Допоки ми з вами будемо мовчати, наші "Управдоми" й "Житлофонди " й надалі будуть проїдати наші гроші. Куди вони реально йдуть? Крім того, що прибиральниця зранку поздоровкається й проведе всіх на роботу , більш нічого не робе. Ще вивіз сміття два раза в неділю. І ВСЕ!!!! Дуже лакомий шматочок пирога "вломили" наші тихончуки й ділитися при цьому не хочуть ні з ким. А деж совість цих людей?

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. myron

Підняти тарифи за що?

  Вложения
  Guest
 1. myron

Візьміть інтервю в того дяді шо на фото руками розводить ! От це все що він може зробить! Камери зломати 33 каналу! Цікаво судились чи не? Чи заплатили за камеру а тепер тарифи підняти треба!

  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    myron

То не 33 канал

  Вложения
  Guest
 1. myron

Цього дядю

  Вложения
  Guest
 1. Іван

Це не той кєня ,що житлофондом завідує?

  Вложения
  Guest
 1. Іван

На вигляд ,як з якогось далекого села приіхав.

  Вложения
  Guest
 1. myron

Та і по мові теж саме! ОСББ це не вихід прикладом цього є організація якою керує той дядя! Правди не бачити! Та ні навпаки жеки потрібно тримати! Коли будинок новий то і ОСББ можна створювати! А от коли пропонують створити ОСББ з будинками яким...

Та і по мові теж саме! ОСББ це не вихід прикладом цього є організація якою керує той дядя! Правди не бачити! Та ні навпаки жеки потрібно тримати! Коли будинок новий то і ОСББ можна створювати! А от коли пропонують створити ОСББ з будинками яким понад 40 років! Це вже запитання риторичне! По перше зношені комунікації! Зношене електрогосподарство! Зношені покрівлі будинків! І в випадку піднятті цих всіх питань в міськвиконкомі Вам зразу буде відповідь в ВАС ОСББ займайтесь! ОСББ - це проблемні питання держави покладені на плечі несвідомих гроиадян яким просто розказали казочку як все добре!

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    myron

Ніхто вам ремонтувати будинок не буде, доки ви будете чекати ремонту від держави то ваш будинок може розсипатися. Тому чим раніше ви зробите ОСББ і перестанете платити гроші циможна жекам, тим краще для вас. Хоча я не розумію на якій підставі цим...

Ніхто вам ремонтувати будинок не буде, доки ви будете чекати ремонту від держави то ваш будинок може розсипатися. Тому чим раніше ви зробите ОСББ і перестанете платити гроші циможна жекам, тим краще для вас. Хоча я не розумію на якій підставі цим приватним жекам взагалі платити, якщо навіть договорів немає.

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением