Суспільство

П'ятниця, 24 листопада 2017 15:17

Хабарник відбувся лише сплатою штрафу

Автор Адміністратор
На Шепетівщині засуджено посадовця сільської ради, який одержав неправомірну вигоду за сприяння в отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Про це повідомила Прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Середа, 08 листопада 2017 21:46

Шепетівка вже завтра може вийти з "льодовикового періоду"

Автор Адміністратор
Сьогодні шепетівчани з особливою увагою чекали звісток зі столиці, адже, після кількаденної підготовки, міський голова запланував ряд важливих зустрічей з високопосадовцями різних щабелів влади щодо надзвичайної ситуації, яка склалась у нас. Як всім відомо, через борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" місто досі знаходиться у холодному полоні.
Середа, 08 листопада 2017 01:26

По вулиці Героїв Небесної Сотні обстежували аварійні будинки

Автор Адміністратор
Вчора проводилось експертне обстеження технічного стану підвалів, стін і покрівлі будинків по вулиці Героїв Небесної Сотні № 75, № 57 і № 39. Необхідність цих робіт викликана тим, що будинки дають тріщини. На деяких вже встановлені металеві стяжі.
Вівторок, 07 листопада 2017 15:17

Рішення сесії офіційно вручено ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"

Автор Адміністратор
Як уже повідомлялося 6 листопада ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» обмежило доступ шепетівчан на територію підприємства, що завадило уповноваженій комісії вручити рішення позачергової ХХVІII сесії Шепетівської міської ради "Про відмову від договору концесії та повернення майна".
Понеділок, 06 листопада 2017 16:21

Вибори у Грицівській селищній громаді відбулись

Автор Адміністратор
На Хмельниччині відбулись перші вибори в семи новостворених ОТГ, в тому числі і на Шепетівщині, у Грицівській селищній об'єднананій територіальній громаді.