Розділ Спорт

Відбувся відкритий командний чемпіонат Хмельницької області з шахів

Автор Олександр Мельник 30 червня 2015, 11:32
27 червня в міському шаховому клубі «Дебют» м.Шепетівки відбулися традиційні командні змагання Хмельницької області – Відкритий командний чемпіонат Хмельницької області з шахів 2015 року, присвячений Дню Конституції України.
Прийняти участь у турнірі виявили бажання 10 команд: м.Хмельницький, м.Шепетівка, м.Красилів, м.Строкостянтинів, м.Славута, м.Полоне, Ветерани-Шепетівка, Ветерани-Старокостянтинів, Шепетівка-2 та гості з м.Рівне.

Змагання проходили за коловою системою за правилами швидких шахів ФІДЕ. Команди складалися з трьох учасників. Кожному учаснику надавалося 15 хвилин до кінця партії. За перемогу команда отримувала 2 очка, за нічию – 1, за поразку – 0.

Боротьба виявилася дуже напруженною, особливо за 2-7 місця. В підсумку з 17 очками з 18 можливих перемогу другий рік поспіль святкувала команда міста Шепетівки (Янюк Володимир, Ковбасюк Геннадій, Уткін Сергій). Друге місце посіла команда гостей з м.Рівне (12 очок). Слідом за першими двома призерами йшла велика группа команд з 11 очками. Кращою за додатковими показниками, а відповідно і третьою в турнірі стала команда міста Хмельницького (16½ очок набраних всіма членами команди). Четверте місце посіла команда міста Славути (16 очок, набраних всіма членами команди). П’яте місце посіла команда міста Красилова (11 командних очок та 14 – сума очок, набраних всіма членами команди). Шосте місце посіла команда міста Старокостянтинова (10 командних очок та 16½ очок набраних всіма членами команди). Сьоме місце посіла команда міста Полонного (10 командних очок та 13½ очок набраних всіма членами командикомандних очок). Восьме місце – Ветерани-Шепетівка (4 командні очка). Дев’яте місце – команда Шепетівка-2 (4 командні очка). Десяте місце – Ветерани-Старакостянтинів.

Федерацією шахів м.Шепетівки були встановленні шість командних призів. Команди призери нагороджені грамотами. Команда-переможець виборола кубок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Також грамотами нагороджені призери по дошках в особистому заліку.

Організаторами турніру виступили: Хмельницька обласна федерація шахів, Федерація шахів м.Шепетівки, Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради за підтримки обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту.