Наш земляк поїде на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Автор Віктор Флентін 28 жовтня 2014, 18:09
Успіхом для збірної команди Хмельниччини завершився виступ її представників на чемпіонаті України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу в місті Біла Церква 25 жовтня.
На трасах, прокладених алеями мальовничого парку «Олександрія», нашими спортсменами здобуто 3 чемпіонських звання в  індивідуальному заліку-найбільше серед учасників з усіх команд.

В загальному заліку вони поступилися лише збірній Київщини, у складі якої було 39 спортсменів проти 19 подолян. Тож головні наші суперники закономірно перемогли в домашніх умовах, що вдається їм вже років 5  поспіль. У нас же наразі недостатньо кросменів жіночої статі високого рівня.
  • Станіслав Бондар зі Старосинявського району (7 місце) та Дмитро Іванчук зі Славути (8 місце)– 2 км серед юнаків до 15 років;
  • Олександр Британський з Хмельницького (9 місце) – 3 км серед юнаків до 17 років.
Готували нашу команду до змагань тренери Володимир та Василь Ліщуки, Іван Чорний, Тетяна Черняк, Андрій Мельніков, Леонід Рибак, Руслан Тимощук.

Призери цього чемпіонату серед юніорів, молоді та дорослих у складі збірної команди України стартуватимуть на 21-му чемпіонаті Європи, який 14 грудня прийматиме м. Самолов (Болгарія).