14 лист.

Наслідки несприятливих погодних умов продовжують ліквідовувати

14 листопада підрозділи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області продовжують надавати допомогу населенню через несприятливі погодні умови. Протягом 13-14 листопада на території Хмельницької області за добу випала двохмісячна норма опадів у вигляді мокрого снігу, що супроводжувався поривами вітру та хуртовинами. На окремих ділянках доріг снігові перемети сягли 1,5 метра.
Детальніше ...
14 лист.

Міський голова Шепетівки шукав інвесторів на міжнародному форумі

Міський голова Михайло Полодюк відвідав Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу м. Камянець-Подільський», який проходив 10-11 листопада, та був організований виконавчим комітетом Кам’янець-Подільсько ї міської ради.
Детальніше ...
14 лист.

Обласні чиновники планують відновлення будівництва школи у Корчику

Минулої п’ятниці, 11 листопада, члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму ознайомилися із матеріально-технічним забезпеченням загальноосвітніх закладів міста Шепетівки та Шепетівського району.
Детальніше ...
14 лист.

З нагоди Дня студента пройшли змагання серед студентської молоді

Щороку управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з нагоди Дня студента серед студентської молоді проводяться змагання з настільного тенісу. Цей рік також не став винятком.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво