Змаганння з баскетболу серед юнаків 5-7 класів

Автор 08 квітня 2013, 13:14
3-4 квітня на базі спортзалу НВК№3 пройшли змаганння з баскетболу серед юнаків 5-7 класів. В турнірі прийняли участь команди: НВК№3, НВК№1, ЗОШ№1 та СЗОШ№2.
В змаганні за коловою системою кращаю виявилася команда НВК№1, яка не зазнавши жодної поразки, впевнено посіла перше місце. Друге місце виборола команда господарів майданчику – команда НВК№3. Третє місце за командою СЗОШ№2. Команди-призери нагороджені грамотами, команда-переможець виборола кубок. Також грамотами відзначені кращі гравці своїх команд. Кращим гравцем турніру, за одноголосим рішеням всіх представників команд учасниць, визнано учня 6 класу гравця команди НВК№1 Синицького Артура.
Також, хотілося б відзначити одного з суддів змагань учня 10 класу НВК№1, вихованця Шепетівської ДЮСШ Портного Богдана, який незважаючи на свій юний вік, на відмінно впорався зі своїми обов’язками судді в полі.