Понеділок, 21 травня 2018 17:42

Визначились кращі "лелеченята Хмельниччини"

Автор

В Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді та на спортмайданчиках парку ім. М. Чекмана відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA».

Це дітище Національного олімпійського комітету України проводиться вже у восьме і охоплює юнаків та дівчат віком 12-14 років з метою їх залучення до активних занять фізичною культурою і спортом, формування уявлення про олімпійський рух, адаптування до здорового способу життя.  Цьогоріч в обласному фіналі брали участь 9 колективів в складі 12 осіб (6 дівчаток та 6 хлопчиків), що представляли збірні команди таких навчальних закладів: Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району, Великозозулинецька ЗОШ І- ІІІ ступеня Красилівського  району, Жищинецька ЗОШ І-ІІІ ступеня Городоцького  району, Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №4 ім. В.Котика , Зіньківський НВК Віньковецького району, Деражнянська ЗОШ №2, Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступеня №3,  Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка, Летавський НВК Чемеровецького району – переможці міських та районних етапів.

Під час урочистого відкриття заходу дітей привітали організатори та почесні гості: голова відділення НОК України в Хмельницькій області Юрій Краснюк, керівники обласних спортивних освітянських закладів .

Загальну перемогу в чотирьох дисциплінах, що включали в себе три складові: спортивну, освітню та культурну частину здобули учні колегіуму ім. Володимира Козубняка. Хмельничани були кращими в презентації команди (назва, емблема, девіз, рухові вправи) та Олімпійській вікторині. Другими фінішували деражнянці, в доробку яких першість у комбінованій естафеті та у рухливій грі-волейболі. На третьому місці опинився колектив Шепетівської ЗОШ №4 ім. Валі Котика. Вказані команди – призерки були нагороджені дипломами та кубками, а їх учасники – грамотами та медалями.

Крім того, в рамках реалізації Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» всім учасникам спортивного дійства було надано олімпійську літературу та сувенірну продукцію.

Хмельницький НОК

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением