Середа, 27 грудня 2017 12:44

У Шепетівці відбувся Всеукраїнський турнір з бойового самбо

Автор combatsambo.com.ua

23 грудня 2017 року місті Шепетівка відбувся традиційний сьомий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків, присвячений Святому Миколаю Чудотворцю.

У змаганнях взяли участь 112 юних спортсменів з 13 спортивних клубів: СК «Союз Ветеранів Самбо» г. Харків, СК «Грека ММА» г. Київ, СК «Самсон» м. Одеса, СК «Воїн» м.Луцьк, СК «Прайд »м.Луцьк, СК« Комбат Самбо »м Рівне, СК« Патріот »м Березне, СК« Спорт-Лідер »м Ужгород, СК« Комбат »м Хмельницький, СК« Пересвіт »м. Шепетівка, СК« юний Локомотівец »м. Шепетівка, СК« Сакура »смт. Гриців, ВФСТ «Колос» м Шепетівка.

Організатором змагань виступила Хмельницька обласна федерація бойового самбо (президент - Олександр Марчук). Змагання проводилися під патронатом голови ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп», почесного президента Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Миколи Миколайовича Агаркова. Генеральним спонсором змагань виступила Корпорація «Сварог Вест Груп».

На урочистому відкритті змагань були присутні: Голова ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп», почесний президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Микола Миколайович Агарков, голова міста Шепетівки - Михайло Іванович Полодюк, голова Шепетівської районної державної адміністрації - Роман Борисович Підопригора, заступник міського голови - Наталія Василівна Стасюк, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії - Протоієрей Анатолій, настоятель Городищенського Свято-Різдва Богородичного чоловічого монастиря - Ієромонах Феодосій, настоятель храму Георгія Побідоносця - Протоієрей Олександр, віце-президент федерації бойового самбо України, президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань - Олександр Іванович Марчук, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо , суддя міжнародної категорії - Олег Володимирович Рудич, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Станіслав Володимирович Кушик, срібний призер Чемпіонату Світу з бойового самбо, суддя національної категорії - Євген Олександрович Яворський.

Марчук Олександр передав усім учасникам та гостям змагань вітальне слово від Президента федерації бойового самбо України - Велієва Ельхана Назимовича.

Від генерального спонсора турніру - Корпорації «Сварог Вест Груп» всі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Призери та чемпіони турніру були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами. Чемпіони в кожній ваговій категорії нагороджені кубками.

Керівництво Хмельницької обласної федерації бойового самбо, в особі Марчука Олександра Івановича і Рудича Олега Володимировича висловлює подяку Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі голови ради директорів - Агаркову Миколі Миколайовичу за допомогу в проведенні Всеукраїнського турніру з бойового самбо серед юнаків, присвяченому Святому Миколаю Чудотворцю.

Протоієрей Анатолій, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відслужив молебень і благословив усіх учасників і гостей змагань.

Результати змагань:

Юнаки 2003-2004 р.н.

 Вагова категорія 42 кг

1-е місце - Львівський Денис (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Тхорик Богдан (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Білокур Максим (СК «Комбат» м.Хмельницький)

 Вагова категорія 45 кг

1-е місце - Ковальський Вадим (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Лазарец Микола (СК «Патріот» м Березне)
3-е місце - Долгов Давид (СК «СВС» м.Харків)

 Вагова категорія 48 кг

1-е місце - Пасич Юрій (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Дехтяр Андрій (СК «Патріот» м Березне)
3-е місце - Свірщюк Юрій (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 52 кг

1-е місце - Пасич Іван (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце -Робітницкій Олександр (СК «Воїн» м.Луцьк)
3-е місце - Павлюк Максим (СК «Самсон» м.Одеса)

 Вагова категорія 57 кг

1-е місце - Мороз Гліб (СК «Грека ММА» м.Київ)
2-е місце - Чайковський Максим (СК «Воїн» м.Луцьк)
3-е місце - Михальчук Денис (СК «Воїн» м.Луцьк)

 Вагова категорія 62 кг

1-е місце - Кшіжінскій Микита (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Тарасенко Олександр (ВФСТ «Колос» м.Шепетівка)
3-е місце - Московчук Назар (СК «Комбат» м.Хмельницький)

 Вагова категорія 68 кг

1-е місце - Рустамов Шаміль (СК «Самсон» м.Одеса)
2-е місце - Форманом Самір (СК «СВС» м.Харків)
3-е місце - Бенедішін Владислав (СК «Комбат» м.Хмельницький)

 Вагова категорія 74 кг

1-е місце - Марчук Антон (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Корецький Олександр (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Філюк Євген (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 82 кг

1-е місце - Бабич Роман (ВФСТ «Колос» м.Шепетівка)
2-е місце - Урядник Андрій (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Захаров Денис (СК «Комбат» м.Хмельницький)

  

Юнаки 2001-2002 р.н.

 Вагова категорія 48 кг

1-е місце -Стоян Андрій (СК «Грека ММА» м.Київ)
2-е місце - Логощук Ілля (СК «Комбат-Самбо» м.Рівне)
3-е місце - Щербінін Віталій (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 52 кг

1-е місце -Місюк Андрій (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Вишемірскій Ростислав (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Янушевський Дмитро (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 57 кг

1-е місце -Давидюк Юрій (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Шрамко Олег (СК «Прайд» м.Луцьк)
3-е місце - Семенюк Богдан (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 62 кг

1-е місце - Харченко Роман (СК «Самсон» м.Одеса)
2-е місце - Монах Богдан (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Шамрай Андрій (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 68 кг

1-е місце - Красніков Кирило (СК «СВС» м.Харків)
2-е місце - Протасенко Олександр (СК «Самсон» м.Одеса)
3-е місце - Гладкий Юрій (СК «Грека ММА» м.Київ)

 Вагова категорія 74 кг

1-е місце - Попович Іван (СК «Грека ММА» м.Київ)
2-е місце - Макаренко Павло (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Івоняк Василь (СК «Самсон» м.Одеса)

 Вагова категорія 82 кг

1-е місце - Ящук Віктор (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Іванюк Роман (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Савчук Сергій (СК «Юний Локомотівец» м.Шепетівка)

 Вагова категорія 90 кг

1-е місце - Попик Роман (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Кравчук Сергій (СК «Юний Локомотівец» м.Шепетівка)
3-е місце - Слюсар Олег (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

 Вагова категорія +90 кг

1-е місце - Чекман Михайло (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце -Костюк Іван (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Слободянюк Олексій (СК «Спорт-Лідер» м Ужгород)

 Командний залік:

1-е місце - Хмельницька область
2-е місце - Волинська область
3-е місце - місто Київ
4-е місце - Одеська область
5-е місце - Рівненська область
6-е місце - Харківська область
7-е місце - Закарпатська область

Останнє редагування П'ятниця, 29 грудня 2017 16:03

Відео

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением