Понеділок, 21 серпня 2017 13:47

У Шепетівці пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області з швидких шахів

Автор Олександр Мельник

З нагоди 26-ої річниці Незалежності України та в рамках традиційного шахового фестивалю «Шепетівка-2017»  в нашому місті 19-20 серпня пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області з швидких шахів. У турнірі прийняли участь 30 шахістів з різних куточків Хмельницької області (Хмельницького, Кам’янець-Подільського р-н, Славути, Старокостянтинова, Полонного, Нетішина та, авжеж, Шепетівки), а також гості з Рівненської та Житомирської областей.

Турнір проводився за швейцарською системою у 9 турів. Контроль часу - 20 хвилин з додаванням 5 секунд на хід, починаючи з першого, кожному гравцю до кінця партії.

Змагання пройшли у непростій боротьбі, що і підтвердилося підсумковою таблицею. Так, після фінального туру одразу троє шахістів набрали однакову кількість очок – по шість. Але лише за другим додатковим показником бронзовою призеркою чемпіонату стала майстер спорту з міста Хмельницький Зінгайло Анастасія. Друге місце з 8 очками виборов кандидат в майстри спорту наш земляк Янюк Володимир.  На пів очка його випередив та став чемпіоном області з швидких шахів майстер спорту з міста Старокостянтинів Нечаєв Андрій.

Також у турнірі визначалися кращі у категоріях: серед юнаків, жінок, ветеранів та ветеранів м.Шепетівки. Кращою серед жінок відповідно стала Зінгайло Анастасія. Хотілося б зазначити, що подібний очковий результат також продемонструвала Кручак Леся з міста Бердичів. Більше того, в очній зустрічі вона зуміла перемогти Анастасію. Кращий результат серед ветеранів вже не одноразово в шепетівських турнірах демонструє представник з м.Нетішин Іванов Володимир. Серед юнаків кращим став полончанин Потапчук Дмитро. Кращий результат серед шепетівських ветеранів продемонстрував Охрімець Віктор.  

Призери змагань були нагороджені грамотами Хмельницької обласної федерації шахів та призами від спонсора змагань активного шахіста шепетівщини, а на даний час виконуючого обов’язки президента Федерації шахів м.Шепетівки Тарасюка Руслана. За що йому велика подяка. Також призери турніру були відзначені медалями, а переможець – кубком від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Змагання організовано та проведено Хмельницькою обласною федерацією шахів, федерацією шахів м.Шепетівки, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением