Розділ Спорт

Юні шепетівські футболісти перемогли у славутських змаганнях

Автор 13 червня 2017, 15:14
На фото команда Шепетівської РО ВФСТ "Колос" АПК України переможць змагань. На фото команда Шепетівської РО ВФСТ "Колос" АПК України переможць змагань.

Футбольна команда «Колос» Шепетівського району 7 червня 2017 року взяла участь у відкритій Першості ДЮСШ м. Славута серед дітей 2006-2007 р.н., яка присвячена Дню захисту дітей. На прекрасному стадіоні ДЮСШ м. Славута змагалися шість команд за коловою системою.

До останнього туру увійшли три команди: ДЮСШ м. Славута, ДЮСШ м. Бердичів та «Колос» Шепетівський район. Команди підійшли до туру з однаковою кількістю очок.

Ігри останнього туру розпочалися одночасно на двох футбольних полях. Шепетівcькі колосівці на 31 секунді повівши в рахунку впевнено перемогли ДЮСШ м.Бердичів з рахунком 6:0.

ДЮСШ-2 Славута, поступившись 2:0 ДЮСШ -1 Славута, зайняла ІІІ місце. ДЮСШ м.Бердичів – ІІ місце, а наша команда «Колос» Шепетівщини набрала 11 очок і впевнено зайняла І переможне місце. В номінації кращий нападник був визнаний юний футболіст команди «Колос» – Волинець Іван (5 забитих м’ячів).

Керівництво Шепетівської РО ВФСТ «Колос» висловлює щиру вдячність за підтримку дитячих футбольних команд перевізникам Козачук Євгену та Петрушенко Олегу, керівнику Пожежно-страховій компанії – Поліщук Марії Станіславівні, батьківському комітету Шепетівської районної федерації футболу.