Шепетівські боксери стали четвертими

Автор 23 квітня 2012, 00:00

У Хмельницькому спортивно-культурному центрі “Плоскирів” пройшли фінальні змагання IV обласних Спортивних ігор школярів з боксу серед юнаків.

Переможцями у всіх вагових категорій стали хмельничани, а саме вихованця Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді: Андрій Орел (52 кілограма), Олександр Яворський (57 кілограмів), Олександр Орел (60 кілограмів), Олександр Шендеровський (66 кілограмів), Віталій Сідляр (70 кілограмів), Павло Ільєв (75 кілограмів) та Андрій Гладкий (80 кілограмів).

Відповідно у загальнокомандному рейтингу першу сходинку посів Хмельницький. Другим став Кам'янець-Подільський. Замкнув чільну трійку Теофіпольський район. Четвертим фінішував Шепетівський район, а п'ятим — Хмельницький район. Шостим був Городоцький район, сьомим — Ярмолинецький район. А на останніх двох сходинках розмістилися Деражнянський район (восьмий) та Старокостянтинівський район (дев'ятий).

Переможці та призери обласних змагань будуть виступати у складі збірної команди області на Спортивних іграх школярів України 2012 року, які пройдуть з 2 по 8 травня в Одесі.