Шепетівський боксер став чемпіоном України

Автор 26 грудня 2016, 18:53
Тарас Бондарчук Тарас Бондарчук Фото із соц мереж
На молодіжному чемпіонаті України з боксу збірна Хмельниччини була представлена лише трьома спортсменами, одному з яких вдалося здобути золоту медаль.
Тарас Бондарчук із Шепетівки, який виступав у ваговій категорії до 56 кілограмів, на шляху до фіналу впевнено переміг чотирьох суперників. А у вирішальному бою здолав Олександра Железняка з Вінничини та став чемпіоном України серед молоді.

Ще двоє хмельничани – Павло Селезньов та Богдан Трайнич, не змогли пробитися до вирішальних поєдинків. Павло Селезньов (вагова категорія до 69 кілограмів), вигравши в Дмитра Фурки з Дніпропетровська, у наступному бою поступився Михайлу Рудому з Львівщини. А Богдан Трайнич (вагова категорія до 75 кілограмів) у першому ж протистоянні програв Джамалу Усманову з Донеччини.