Шепетівчани здобули медалі на чемпіонаті області з легкої атлетики в приміщенні

Автор Мельник А.О. 19 грудня 2016, 17:34
15-16 грудня 2016 р. в м. Хмельницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні. В змаганнях взяли участь 14 команд серед яких були представники Шепетівщини.
Гарним прикладом для вихованців є директор ДЮСШ Романюк Тетяна Юріївна, яка виступила на дистанції 60 м в категорії жінки та стала переможцем, виборовши І місце з результатом 8.4с. ЇЇ виступ надихнув учнів-спортсменів мобілізувати всі сили та здобути перемоги. Також в цій категорії виступала вихованка тренера – викладача Іванюка М.М. Гарзель Олександра на дистанції 1500м і стала чемпіонкою області з результатом 5.49.8с та срібною призеркою на дистанції 800м з результатом 2.50.8с.

Добре підготовлені вихованки тренера-викладача Вірченка О.А. які приймали участь у змаганнях серед дівчат та вибороли такі місця:
  • Токарєва Дар’я - І місце на дистанції 800 м з результатом 2.35.0с та ІІ місце на дистанції 400м з результатом 1.06.0с.
  • Анфілатова Катерина стала переможцем на дистанції 200м з результатом 28.1с.
  • Граніч Даяна - бронзова призерка на дистанції 800м з результатом 2.44.7с.
  • Грига Андрій, Вихованець Григорчук Л.В.,став чемпіоном області на дистанції 200м з результатом 24.7с.
  • Команда дівчат у складі Токарєвої Дар’ї, Анфілатової Катерини, Граніч Даяни, Климко Анастасії вибороли срібло у естафеті 4 х 168м.
Згідно результатів командного заліку чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики в приміщенні, команда міста Шепетівки посіла 4 місце.

Ми вітаємо переможців та призерів змагань. Зичимо їм удачі та витримки на шляху до нових спортивних звершень!

Висловлюємо вдячність начальнику управління у справах сім’ї , молоді та спорту Стасюк Наталії Василівні за сприяння у відрядженні команди на змагання