Розділ Спорт

Не дотягнув до третього місця

Автор 25 березня 2012, 21:27

Хмельницький міський шаховий турнір пам’яті В’ячеслава Підгородецького виграв хмельничанин, міжнародний гросмейстр Любомир Михалець. У змаганнях взяли участь 12 шахістів, які зіграли між собою в одне коло.

Зі старту турніру лідерство за хопили найтитулованіші спортсмени — майстер спорту України Андрій Нечаєв зі Старокостянтинова, канди дати у майстри спорту з Хмельниць кого Вадим Разін і Ігор Пастухов, а також міжнародний гросмейстр, хмельничанин Любомир Михалець. У наступних п’яти турах Михалець виграв п’ять партій та одноосібно очо лив турнірну таблицю. У підсумку Любомир набрав 8,5 очка із десяти мож ливих та виграв головний трофей турн іру. Другим став Вадим Разін — 7,5 очка, а Ігор Пастухов — третім (сім очок). Пастухов лише за додатковими показниками обійшов Олега Поліщука з Шепетівки, який посів четверте місце.

Останнє редагування 26 березня 2012, 00:17