Розділ Спорт

Відбулися змагання з шашок

Автор 14 березня 2012, 01:02

11 березня 2012 року в шаховому клубі «Дебют» пройшли традиційні змагання з шашок серед чоловіків. У турнірі взяли участь 10 учасників (шестеро шепетівсчан та гості з м.Славути та смт. Грицева). Турнір проводився за коловою системою в дев’ять турів. Кожному учаснику надавалося по 10 хв. до кінця партії.

Турнір видався дуже захоплюючим. В кожній партії боротьба точилася до останнього, що в кінцевому підсумку  вилилося у велику кількість нічиїх. Перед останнім туром шість учасників претендували на перемогу у турнірі. В підсумку переможцем змагань з 6,5 очками став представник нашого міста Соловйов Сергій. Троє учасників набрали по 6 очок. За додатковими показниками срібним призером став Авгітов Михайло (м.Шепетівка), бронза дісталася представнику з м.Славути Туринському Миколі.

Призери змагань нагородженні грамотами, переможець виборов кубок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.