Відбулася товаристська зустріч з футболу між минулорічними фіналістами чемпіонату міста

Автор Олександр Мельник 14 вересня 2015, 12:53
8 вересня о 17.00 год. на стадіоні "Локомотив" відбулася товаристська зустріч з футболу між минулорічними фіналістами чемпіонату міста командами "Ірбіс" та "Локомотив". Гра проходила в безкомпромісній, хоча і напруженій, але коректній боротьбі.
Перший тайм команди завершили з нічийним рахунком 0-0. У другому таймі вже на 5 хвилині з подачі кутового відзнчається команда «Локомотив». Не проходить і десяти хвилин, як від потужного пострілу з метрів 25-ти у самісінку, як кажуть, «дев’ятку» м’яч знову опиняється в воротах команди «Ірбіс». В середині тайму команда «Локомотив» відзначається втретє, організовуючи гарну комбінацію з виходом один на один.

Остаточний рахунок гри 3-1 на користь команди «Локомотив». Гру судив Черняк Анатолій. Команда-переможець нагороджена кубком.
Останнє редагування 14 вересня 2015, 13:11