Відбулися спортивні заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Автор Олександр Мельник 12 травня 2015, 15:46
Відбулися спортивні заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі Фото Юрія Загоронюка
З нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 9 травня у нашому місті відбулися спортивно-масові заходи.
Так вулицями міста пройшла традиційна легкоатлетична естафета серед команд шкіл міста на кубок Героя Радянського союзу Г.Кудашова. В підсумку перше місце знову посіла команда НВК№3. Друге місце виборола команда НВК№1. Третє за ЗОШ№3. Команди-призери нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Команда-переможець виборола кубок.

Також в цей день в шаховому клубі «Дебют» відбувся турнір з блискавичних шахів. В підсумку переможцем турніру зі стовідсотковим результатом став кандидат в майстри спорту, діючий чемпіон міста Шепетівка Янюк Володимир. Друге місце з 8½ очками з 11 можливих посів Тарасюк Руслан. Третім став ветеран Корнійчк Микола, який лише за додатковими показниками поступився срібному призеру.

Змагання організовані спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, міським управлінням освіти та ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Суддівство змагань в естафеті забезпечено Шепетівською дитячо-юнацькою спортивною школою.