Розділ Спорт

Протистояння України та Росії дійшло до боксерського рингу

Автор 07 липня 2014, 17:44
Як повідомляє офіційний сайт федерації боксу України, цьогорічний чемпіонат Європи серед школярів став одним із найцікавішим та найбільш інтригуючим. У фінальних поєдинках континентальної першості українським боксерам довелось змагатись виключно з представниками російської команди.
В результаті фінальних сутичок чемпіонату Європи з боксу серед школярів, Україна отримала трьох чемпіонів та дев’ятьох володарів срібних та бронзових нагород.

Серед призерів чемпіонату і подільські боксери. У ваговій категорії 48-ім кілограм друге місце посів Тарас Бондарчук з Шепетівки. Третім у ваговій категорії 50-ят кілограм став Олексій Підмурняк з Хмельницького.

Отож, срібні нагороди здобули:

Вагова категорія 40 кг: ДАВИДЕНКО АРТУР (Запоріжжя)

Вагова категорія 43 кг: МАТЯШ АНДРІЙ (Херсон)

Вагова категорія 48 кг: БОНДАРЧУК ТАРАС (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 54 кг: КОВАЛЕНКО МИКОЛА (Луганська обл.)

Ну а чемпіонами Континентальної першості з боксу стали:

Вагова категорія 56 кг: ТРУТНЄВ ОЛЕКСАНДР (Херсонська обл.)

У фінальному поєдинку Олександр з рахунком 3:0 здолав В’ячеслава Летовальцева (Росія)

Вагова категорія 65 кг: МАЙДАКОВ ДМИТРО (Черкаська обл.)

У фінальному поєдинку Дмитро з рахунком 3:0 здолав Юрія Прохорова (Росія)

Вагова категорія 76 кг: КОЛЕСНИК КИРИЛО (Дніпропетровська обл.)

У фінальному поєдинку Кирило з рахунком 3:0 здолав Михайла Кузіна (Росія)

Окрім того, нагадуємо вам, що українські боксери здобули також й п’ять бронзових нагород:

Вагова категорія 38.5 кг: ПИЧЕНКО ВОЛОДИМИР (Одеса)

Вагова категорія 44,5 кг: СТЕЛЬМАШЕНКО МИКИТА (Луганськ)

Вагова категорія 46 кг: ЦИМБЛЯК ІГОР (Львів)

Вагова категорія 50 кг: ПІДМУРНИЙ ОЛЕКСІЙ (Хмельницький)

Вагова категорія 68 кг: БЕЛІМЕНКО ОЛЕКСАНДР (Донецька обл.)