Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 17 квітня 2014 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
Розвиток громадянського суспільства передбачає залучення громадян до управління державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів влади та органів місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики та вирішення питань місцевого значення. Саме із цією метою при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради розпочато процес створення Громадської ради, а сьогодні відбулось засідання ініціативної групи з підготовки її установчих зборів.
Розділ Суспільство
Народне віче, організоване з ініціативи ради громадської організації «Майдан», відбулось вчора у міському будинку культури. На зустрічі були присутні в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк та його заступники, депутати міської ради, Шепетівський міжрайонний прокурор Сергій Стецюк, начальник міського відділу СБУ у Хмельницькій області Іван Бродзінський, заступник начальника Шепетівського міського відділу УМВС у Хмельницькій області Павло Сіворакшин.
Розділ Події
Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ задоволено касаційну скаргу Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна концерну «Військторгсервіс».
Розділ Події
Четвер, 17 квітня 2014 15:26

Чергове телефонне шахрайство

16 квітня близько 17.20 години в м. Шепетівці по вулиці О. Вишні невстановлена особа зателефонувала до 43-річної місцевої жительки та назвавшись працівником міліції, під приводом непритягнення її сина до кримінальної відповідальності, шахрайським шляхом заволоділа 1000 гривень, які жінка перерахувала на вказаний їй рахунок.
12.04.2014 р. у спортивному залі політехнічного коледжу Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України провели обласний фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім'я". У фестивалі взяли участь переможці І етапу міських та районних змагань, які нещодавно відбулись у населених пунктах області.
Розділ Спорт