Вівторок, 21 серпня 2012 00:36

Парад адмінресурсу таки відбувся

Автор Віталій Тараненко
Розрекламований на Хмельниччині громадський форум “За чесні вибори, за Партію регіонів” таки відбувся. На жаль, нічого нового партія влади так і не запропонувала виборцям. Крім пафосно-совкового настрою, який панував зі сцени регіоналів. Команда губернатора Василя Ядухи підібрала для прямої мови, можливо, хороших фахівців своєї галузі, але нікудишніх політичних гуру.

Приміром, чого вартував спіч лікаря вищої категорії, кандидата медичних наук Володимира Монастирського! Він, як табличку множення, “з автомата” випалив досягнення діючої влади. “Партія регіонів створить доступну та якісну медицину. Для цього буде збільшено оклади медикам — до 8 тис. грн, молодшому персоналу — до 5,5 тис. грн”, — поставив перед фактом Мінфін молодий лікар. “Заряджений” медик, здається, й сам не зрозумів, що наговорив сім мішків дурниць. Сьогоднішня середня температура по лікарнях Хмельниччини щодо рівня заробітних плат ледве перевищила 2000 гривень.

Електорат військових репрезентував підполковник запасу Збройних Сил України Сергій Ніколайчук. Занурившись у статистичну багнюку, носій погонів наголосив, що пенсія військовослужбовців з 1 липня цього року збільшилася на 11 відсотків. За останні два роки військовослужбовці краю одержали 200 квартир. “Армія побачила реальне покращення життя… (від неймовірного хвилювання полковник кілька разів збивався з думок, але, врешті-решт, програмний матеріал видав на-гора). — Військові впевнені і підтримують на парламентських виборах Партію регіонів”.

Далі всіх зайшов представник малого та середнього бізнесу з Нетішина Михайло Калінін. Він зізнався, що з обережністю віднісся, коли до влади прийшли регіонали. “Руки опускались, но прошло время, и мы видим, что новая власть ищет пути диалога — сейчас без проблем можна открыть дело, упростили налоговые документы. Влада хочет европейский способ жизни”, — медово розмірковував він. А Податкові майдани за часів біло-блакитних — це та незручна сторінка історії, яку при нагоді можна прогорнути. Що, власне, й зробив підприємець.

Що стосується адмінресурсу, від якого постійно обтрушується Партія регіонів. Голова Хмельницької облдержадміністрації озвучив цифру, що на громадський форум з’їхалося близько 6 тис. людей. Мовляв, це винятково регіонали і комар носа не підточить. Тут дійсно з посадовцем важко посперечатися, якщо тільки у держслужбовців за останні роки не сталося роздвоєння особистості — на політичну. Як-от, помічений на форумі голова Ярмолинецької райдержадміністрації і за сумісництвом керівник районної ПР Валерій Кадиш.

Насправді на майдан вийшли близько трьох тисяч подолян. Підтримати діячу владу та постояти з транспарантами до Хмельницького приїхали з районів та області. Більшість подолян відмовлялася від коментарів, дехто з радістю розповідав про свої політичні погляди, деякі стверджували, що прийшли на майдан подивитися концерт. В якому контексті розуміти слово «концерт» подоляни не роз’яснили, адже вони виконували важливу роботу – тримали транспаранти, інші – тікали махаючи руками.

- Голови районних державних адміністрацій отримали наказ забезпечити масовість мітингу за рахунок працівників бюджетної сфери – вчителів та лікарів та державних службовців, – заявили перед мітингом у обласній «Свободі». – У Шепетівський районній лікарні відбувається мобілізації медпрацівників для участи у мітингу. Як винагороду за участь в акції пропонують відгули.

Пізніше з аналогічною заявою виступив хмельницький УДАР. На закиди регіонали відповіли, що мітинг проводиться виключно за ініціативи громадськості краю.

Яскравий приклад негласної “співпраці” влади і її робітників засвідчив жовтий лозунг: “ДП Красилівський агрегатний завод — за чесні вибори!”. Як відомо, це державне підприємство входить до структури Мінпромисловості і виробляє побутові опалювальні апарати. Політінформація, що відволікла від верстатів робітників заводу, гарантувала останнім стабільний заробіток в обмін на майбутню підтримку партії влади.

Родзинкою програми виявилися запрошені ветерани, яких поближче розсадили до епіцентру подій. Навіть і цим моментом скористалися регіонали, вбивши двох зайців: затуливши власні політичні прогалини та відлупцювавши м’яч на поле опозиції. “Дорогі ветерани, вони (очевидно, маються на увазі свободівці — авт.) зневажають пам’ять українського народу, ветеранів Великої Вітчизняної війни, а це означає, що й пам’ять кожної родини. Наше ж завдання  — зберегти цих людей”, — заявив губернатор В.Ядуха.

Останнє редагування Вівторок, 21 серпня 2012 01:14

Відео

Коментарі (17)

This comment was minimized by the moderator on the site

Когда же это быдло вспомнит, что они -люди?

This comment was minimized by the moderator on the site

поки наші українці говоритимуть так про українців, то нічого не зміниться

This comment was minimized by the moderator on the site

Какие же они к черту украинцы?! Хунта,которой они потакают открыто делает из Украины - Малороссию, делает из ихних детей продажных холуев, а ув.Маричка их украинцами называет. Тогда и тушка-Буряк-украинец!!! Нет, дорогая,-не украинцы они, а самые...

Какие же они к черту украинцы?! Хунта,которой они потакают открыто делает из Украины - Малороссию, делает из ихних детей продажных холуев, а ув.Маричка их украинцами называет. Тогда и тушка-Буряк-украинец!!! Нет, дорогая,-не украинцы они, а самые натуральные хохлы, или рабы!!!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="предприниматель"]Какие же они к черту украинцы?! Хунта,которой они потакают открыто делает из Украины - Малороссию, делает из ихних детей продажных холуев, а ув.Маричка их украинцами называет. Тогда и тушка-Буряк-украинец!!! Нет,...

[quote name="предприниматель"]Какие же они к черту украинцы?! Хунта,которой они потакают открыто делает из Украины - Малороссию, делает из ихних детей продажных холуев, а ув.Маричка их украинцами называет. Тогда и тушка-Буряк-украинец!!! Нет, дорогая,-не украинцы они, а самые натуральные хохлы, или рабы!!![/quote]<br />Ти бл@ть патріот украИнец е...баний, спочатку державну мову вивчи, малорос кончаний

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Мене закидають каміняками але я повністю підтримую попередній спіч. Це вже не люди, а раби! Саме із за таких рабів ми в такому становищі. Доки з цих рабів совок не витрусиш, то діла не буде у нашій Ненькі

This comment was minimized by the moderator on the site

Ти бл@ть патріот украИнец е...баний, спочатку державну мову вивчи, малорос кончаний
<br />Судячи з твого допису ти не знаєш ні державну ні російську)) Мат - наше всьо))

This comment was minimized by the moderator on the site

Во,мля, у некоторых рыгиональных холуев уже пенные припадки начались Ничего, ребята-скоро на кичу,под шконку-там ваше место,вместе с вашим паханом. Это я вам по русски,от всей так сказать-души... ;-)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ці люди ні в чому не винні іх погнали силою, а якщо відмовляться їхати виженуть з роботи. Це така влада одним не дають проводити мітинги, а інших заганяють силою дають відгули з роботи це фарс самозадоволення влади в віртуальній підтримці людей...

Ці люди ні в чому не винні іх погнали силою, а якщо відмовляться їхати виженуть з роботи. Це така влада одним не дають проводити мітинги, а інших заганяють силою дають відгули з роботи це фарс самозадоволення влади в віртуальній підтримці людей якої по суті немає!!! 80% людей в країні знаходяться за межею бідності, Україна займає перше місце в світі по кількості податків. З кожним днем збільшуються ціни, тарифи, штрафи, падатки, а нам два роки кажуть, що винні "попередніки" обіцяють знову золоті гори після виборів, а гроші знову будуть шукати в "тумбочкі"? Брехуни казали "Україна для людей", а вийшло так, що "Україна для олігархів" їхні статки збільшуються з кожним днем, а ми будемо тут чубитись між собою щоб їм там краще жилося?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Партія Регіонів - Партія Голубих !

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="предприниматель"]Во,мля, у некоторых рыгиональных холуев уже пенные припадки начались Ничего, ребята-скоро на кичу,под шконку-там ваше место,вместе с вашим паханом. Это я вам по русски,от всей так сказать-души... ;-)[/quote]<br...

[quote name="предприниматель"]Во,мля, у некоторых рыгиональных холуев уже пенные припадки начались Ничего, ребята-скоро на кичу,под шконку-там ваше место,вместе с вашим паханом. Это я вам по русски,от всей так сказать-души... ;-)[/quote]<br />Да ты урюк, туда ездила моя мама, по и не по тому, что ее заставили, а по своим политическим убиждениям, и ты сидишь сдесь и ее быдлом обзываешь, да твоя мать тварь, если не научила тебя моральной этике, мне смешно, с того, что все тут регионы, ви знаете лично я стоял на майдане в Киеве с помаранчевыми ленточками, и свято верил в то, что Ющенко хоть что-то изменит, и верил не только, я но и многие другие, а это все-го лишь был большой розыграш, потом я поверил БЮТУ, что мол они изменят мир к лучшему, сейчас я ничему не верю, кто-бы не пришел к власти, все будут воровать, поставте даже вас простых людей, и вы тоже начнете воровать, ментальность у нас такая, и кого бы не выбрали еще лет этак 20 ничего не измениться....во всем этом прикольно то, что вы гаразд в чате или на форуме, вкоментариях писать, герои, а хоть конкретно что, зделала для изменения нашей жизни, пожалуйста балатируйтесь в депутаты, вам же никто не запрещает, делайте мир лучше и будет вам счастье

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

При совку всіх на парад зганяли,а тепер всіх на мітінги і пікети :-*

This comment was minimized by the moderator on the site

Человек, если у твоей мамы такие политические убеждения-я тебе сочувствую. Скажу мякче: я очень не уважаю людей с такими взглядами. Потому что эти взгляды - воров и гопников и Украина-несовместимы!

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="предприниматель"]Человек, если у твоей мамы такие политические убеждения-я тебе сочувствую. Скажу мякче: я очень не уважаю людей с такими взглядами. Потому что эти взгляды - воров и гопников и Украина-несовместимы![/quote]<br...

[quote name="предприниматель"]Человек, если у твоей мамы такие политические убеждения-я тебе сочувствую. Скажу мякче: я очень не уважаю людей с такими взглядами. Потому что эти взгляды - воров и гопников и Украина-несовместимы![/quote]<br />А я плевал на таких как ты, только и можешь сидетьи вонять в инете и ни хера не делать

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Шикарно...просто шикарно))

This comment was minimized by the moderator on the site

Был олимпийский, а стал московский...<br />А машет так, как-будто с самого олимпа его достал лично :lol: <br />Ппц блин :-x

This comment was minimized by the moderator on the site

таке враження що йому живіт бігти заважає :zzz весь запихався :-* чи він біжить від самого Олімпу?

This comment was minimized by the moderator on the site

У Москві триває естафета олімпійського вогню Сочі-2014, який був запалений в Олімпії 29 вересня.<br />З дня старту урочистого заходу факел згас вже чотири рази.<br />Перший випадок стався ще у неділю на території Кремля - тоді полум'я...

У Москві триває естафета олімпійського вогню Сочі-2014, який був запалений в Олімпії 29 вересня.<br />З дня старту урочистого заходу факел згас вже чотири рази.<br />Перший випадок стався ще у неділю на території Кремля - тоді полум'я спалахнуло знову завдяки запальничці в руках співробітника Федеральної служби охорони.<br />Вдруге факел потух на Раушскій набережній, причому москвичка Анастасія Наумова, яка зняла цей момент, забезпечила запис таким коментарем: "Не встигли далеко від Кремля втекти...".<br />Втретє неприємність трапилася на Мосфільмівській вулиці, причому факелоносец цього спочатку не помітив - продовжував бігти, радісно вітаючи глядачів на узбіччі дороги.<br />Емоціям очевидців не було меж: "Олімпійський вогонь згас втретє! Це крах!" - цитує росіян, які зняли згаслий вогонь, ZN.UA.<br />Приблизно там же, поблизу Мосфільму, факел потух вчетверте, судячи з фотографій, які опублікував на своїй сторінці в Facebook Юрій Феклістов, фотокореспондент журналу "7 днів".<br />"Я зняв вже після світлофора навпроти Мосфільму. Значить, мій раз - вже четвертий!" - пише він.<br />Розчарування блогерів можна зрозуміти: справа в тому, що при розробці факела Сочі-2014 особливу увагу було приділено саме надійності конструкції і системі горіння вогню.<br />Зокрема, на презентації факела в Москві в січні 2013 року глава оргкомітету Сочі-2014 Дмитро Чернишенко запевнив, що він "горітиме і в сильний мороз, і при вітряну погоду, і навіть під водою".

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением