П'ятниця, 24 листопада 2017 14:57

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» програв у суді Шепетівській міській раді

Автор

Сьогодні, 24 листопада, в Шепетівському міськрайонному суді відбулось друге судове засідання у справі за позовом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до Шепетівської міської ради про визнання неправомірним та скасування рішення  XXVIII  позачергової сесії Шепетівської міської ради VII скликання № 1 «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

Товариство звернулося до суду з метою скасувати рішення Шепетівської міської ради. Нагадаємо, що 6 листопада депутати міської ради прийняли рішення про відмову від договору концесії та повернення комплексу теплових мереж міста у комунальну власність, у зв'язку із систематичним невиконанням Товариством умов концесійного договору.  Міська рада відмовилась від договору в одностороньому порядку, що передбачено пунктами самого договору, у разі невиконання ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»  своїх обов'язків.

В ході судового засідання було розглянуто докази, які підтверджують факт систематичного невиконання ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» основного обов'язку  за договором – ненадання послуг з теплопостачання мешканцям міста, після чого відбулись дебати. Вивчивши долучені до справи докази та пояснення сторін, Шепетівський міськрайонний суд  відмовив  ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у задоволенні позову.

Тепер у приватного теплопостачальника є 10 днів, щоб оскаржити його у апеляційній інстанції. 

Треба також відмітити, що опису майна підприємства, яке мало відбутись у цей четвер не відбулось. ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" віддали борг Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства у розмірі 212 755 грн. 

Чому державні виконавці не описують майно ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" у справі боргу для НАК "Нафтогаз" невідомо, нагадаємо, газопостачальник відсудив близько 60 млн. грн.

 

sud

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением