Четвер, 16 листопада 2017 04:26

На наступному тижні вирішуватиметься доля замерзлої Шепетівки

Автор

Після місяця боротьби за тепло у Шепетівці, у столичних владних кабінетах нарешті звернули увагу на проблему нашого міста. Міський голова отримав відповідь на своє звернення від Адміністрації Президента України.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ковальчук Віталій Анатолійович повідомив, що звернення надіслано для розгляду та вжиття заходів реагування до Кабінету Міністрів України та Хмельницької обласної державної адміністрації. І вже згодом, із Михайлом Полодюком зв'язався Саєнко Олександр Сергійович - Міністр Кабінету Міністрів України. Він повідомив, що на наступному тижні відбудеться розширене засідання Уряду, на яке запрошене керівництво міста, Нафтогазу та ТОВ "Шепетівка Енергоінвест".

На засіданні будуть детально розглядати надзвичайну ситуацію, яка склалась в місті через борги приватного теплопостачальника, та шукатимуть шляхи вирішення даної проблеми.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

  1. Іван

Не пройшло й пів року як адмінінстрація удосужилася відповісти ...

  Вложения
  Guest
  1. неприклонная

це добре буде, якщо проблема вирішиться. Але боюсь, що буде як завжди, громаду Шепетівки, які оплатили послуги за опалення обмануть, і знову на нас усіх повісять борги енергоінвеста. і ніхто не буде розбиратись, хто ці гроші украв. Замішані як...

це добре буде, якщо проблема вирішиться. Але боюсь, що буде як завжди, громаду Шепетівки, які оплатили послуги за опалення обмануть, і знову на нас усіх повісять борги енергоінвеста. і ніхто не буде розбиратись, хто ці гроші украв. Замішані як завжди вищі ешалони влади.А наші депутати і міська влада тільки бельмоче, конкретної відповіді дати не може, бо мабуть отримали гарний відкат. А турінський до цього часу чого мовчав, що енергоінвест йому заборгував. З великої букви фамілію не пишу, бо забагато честі таких людей возвеличувати.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Алої3

За все треба платити. Нині Шепетівка розплачується за те, що 2010 року обрала собі Антонюка, хоча все місто знало, що він злодій, і за те, що бездумно обираєте одних і тих самих депутатів-проституток, які міняють партії, як курва йобирів

  Вложения
  Guest
  1. Алої3

Більшість тих, хто тоді голосував за Енергоінвест, і тепер є депутатами міської ради. Лише Свобода послідовно боролася проти цієї мерзоти і не зрадила свого виборця. А регіонали перефарбувалися, і тепер у Солідарності, партії За конкретні справи,...

Більшість тих, хто тоді голосував за Енергоінвест, і тепер є депутатами міської ради. Лише Свобода послідовно боролася проти цієї мерзоти і не зрадила свого виборця. А регіонали перефарбувалися, і тепер у Солідарності, партії За конкретні справи, Аграрній і радикальній партіях. А партія Сила громад створена на гроші, вкрадені Енергоінвестом. Тепер вони знюхалися з корпорацією Сварог і крутять містом, як циган сонцем.

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением