Вівторок, 14 листопада 2017 18:34

Шепетівський зенітний ракетний полк визнали найкращим в Україні

Автор

На виїзному розширеному засіданні Військової ради Повітряних Сил Збройних Сил України у місті Дніпро відбулося підведення підсумків діяльності частин і підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов відзначив, що 2017 рік для Повітряних Сил був насичений великою кількістю заходів оперативної, бойової підготовки, проведенням організаційних заходів, заходів щодо нарощення бойового складу, відновлення боєздатності військових частин і підрозділів, а також виконанням оперативних та бойових завдань. Серед інших випробовувань, особовий склад і техніка виду гідно впоралися із завданнями масштабних командно-штабних навчань «Непохитна стійкість - 2017» та контрольно-льотних випробувань на полігоні Херсонщини в листопаді цього року.

Керівним складом Повітряних Сил було проаналізовано ряд питань щодо діяльності Повітряних Сил та визначено кращі військові частини, серед яких дві – представниці Повітряного командування «Захід».

У номінації на кращу частину зенітних ракетних військ, що оснащена комплексом Бук-М1, першість виборов Шепетівський зенітний ракетний полк, що зарекомендував себе, виконавши ряд вдалих пусків зенітних керованих ракет під час крайніх випробувань. А Луцька авіаційна комендатура, що неодноразово протягом минулого року якісно забезпечувала роботу авіації, за підсумками річної діяльності визнана кращою частиною серед авіаційних комендатур Повітряних Сил.

На завершення засідання Військової ради Командувач Повітряних Сил подякував командирам і начальникам, усьому особовому складу за докладені зусилля у виконанні поставлених завдань. Перехідні вимпели переможців були вручені командирам кращих військових частин та підрозділів виду в урочистій обстановці.

Повітряне командування "Захід"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением