Понеділок, 18 квітня 2016 10:36

Люди перекрили дорогу через незаконну газову заправку

Автор
Сьогодні зранку на околиці Шепетівки невідомими мітингувальниками було перекрито рук автомобільним шляхом регіонального значення "Городище — Старокостянтинів". Як виявилось, люди протестують проти незаконної реалізації скрапленого газу неподалік їх будинків.
Попри те, що в лютому податківці нібито вже арештовували газовози, які нелегально реалізовували паливо, вже через день вони повернулись на старе місце.

Тому шепетівчани вирішили в такий спосіб нагадати про проблему і заявити, що не будуть миритись з бездіяльністю контролюючих органів. Вони перекрили дорогу неподалік заправки "БРСМ", а також виїзди з ринку "Дар", де безпосередньо і займалась реалізацією скрапленого газу через спеціальну автомобільну заправку компанія "Укргаз".

Щоправда в підготовці даних заходів їм хтось явно допомагав, адже всі транспаранти були якісно віддруковані, а самі мітингувальники слабо орієнтувались в гаслах, які самі тримали в своїх руках. Та і не у кожного є вантажівка, щоб нею перекривати виїзди з ринку. Активно піднімав проблему на рівні Шепетівки й області начальник автомобільної газової заправки міста Микола Літвінчук, можна припустити, що саме він сприяв цій акції.

Наразі на місце прибули правоохоронці та міський голова для вияснення обставин. Мітингувальники зараз пропускають лише автобуси та спец. транспорт, всім іншим доводиться шукати об'їзних шляхів.
Останнє редагування Понеділок, 18 квітня 2016 11:13

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (31)

 1. VeraKuharuk

Гарно підготувалися мітингувальники - плакати добротні, видно, що в столиці замовляли чи, як мінімум, в обласній типографії. Мітингувальники "невідомі"... привезли звідкілясь їх, так потрібно розуміти? Ще й свої мамочки з дітками вирішили...

Гарно підготувалися мітингувальники - плакати добротні, видно, що в столиці замовляли чи, як мінімум, в обласній типографії. Мітингувальники "невідомі"... привезли звідкілясь їх, так потрібно розуміти? Ще й свої мамочки з дітками вирішили заробити і діток малесеньких виставили на трасу щитом живим - а чого б не заробити якихось півсотні чи сотню? Прикро, що продаються наші шепетівчани то за гречки пакет, то за півсотні гривеників... а використовують їх у своїх цілях знову ж таки свої бізнесмени, які чужими руками конкурентів прибирають. Ідеологи те ж свої, ті що спочатку цитують біблійськи притчі, а потім Карла Маркса, враховуючи сьогодення швидко перебудувалися. В цікавий час живемо, друзі!

Детальніше
  Вложения
 
 1. джигіт

Методи може і не дуже чесні але хай краще так ніж ніяк. Не дай Бог рване хоч один балон і це буде лихо на всю Україну

  Вложения
 
 1. Sposterigach

Віра Кухарук, а чим викликаний такий ваш однобокий коментар? :-) Ви ж, здається, літературою займаєтеся, а не газом? Звідки знаєте, що цих учасників акції хтось чимсь підкупив? Якщо це так, то напишіть, хто, кого і чому підкупив.<br...

Віра Кухарук, а чим викликаний такий ваш однобокий коментар? :-) Ви ж, здається, літературою займаєтеся, а не газом? Звідки знаєте, що цих учасників акції хтось чимсь підкупив? Якщо це так, то напишіть, хто, кого і чому підкупив.<br /><br />Скажіть (навіть якщо ця акція зібрана командно-адміністративними методами), а чим організація цього заходу відрізняється від типової форми організації всіх інших заходів (у сфері культури - зокрема) представниками нашої шепетівської сонцесяйної районної влади?

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dmitro-Kolesnik-odnoklassniki

в кінці мітенгу всім по 100 гривнів заплатили...

  Вложения
 
 1. Dmitro-Kolesnik-odnoklassniki

в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...

  Вложения
 
 1. Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki

А свою красуню - Інфініті Коля Літвінчук де залишив? Невже пішки причимчикував на це влаштоване ним позорисько? До речі, у тому місці, де заробітчани з дітьми перекрили трасу, пішохідного переходу немає, а значить мало місце грубе правопорушення....

А свою красуню - Інфініті Коля Літвінчук де залишив? Невже пішки причимчикував на це влаштоване ним позорисько? До речі, у тому місці, де заробітчани з дітьми перекрили трасу, пішохідного переходу немає, а значить мало місце грубе правопорушення. Але хіба Миколці Літвінчуку вперше людей під танк кидати? Хтось ще пам"ятає Шепетівський цегельний, порізаний цим діячем на металолом? Хтось цікавився куди ділися його працівники, чим на хліб заробляють? Хтось бачив його скромну ізбушку за зупинкою райлікарні?

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

Не потрібно цих маніпуляцій, таким газовозам не місце в межах міста! За Літвінчука тут ніхто не збирається впрягатись, але всім дуже цікаво, як це податкова спочатку арештує майно, заявляє про незаконну діяльність, а потім через день знімає арешт?

  Вложения
 
 1. tiger-777

[quote name="Дмитро Колесник"]в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...[/quote]<br />А РЯДОМ НА ТРИКУТНИКУ СТОЇТЬ БОЧКА З ГАЗОМ...

[quote name="Дмитро Колесник"]в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...[/quote]<br />А РЯДОМ НА ТРИКУТНИКУ СТОЇТЬ БОЧКА З ГАЗОМ ....... ТО ВОНА РАХУЄТЬСЯ БЕЗПЕЧНОЮ. ЯСНО ЩО МІТИНГ ПРОПЛАТИЛИ........ :lol:

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

А скажи но любий друже, який об'эм тієї бочки, а також того газовозу?

  Вложения
 
 1. Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею? А ларчик усього цього цирку з конями відчиняється просто. Газовоз Карпенка реалізує...

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею? А ларчик усього цього цирку з конями відчиняється просто. Газовоз Карпенка реалізує той самий газ, що й заправка Літвінчука на гривню дешевше. Ця жахлива обставина призводить до того, що, наприклад, пересічний шепетівський таксист приносить жінці додому денну виручку на 60-80 грн. більше. От саме ці грошики, які йдуть мимо кишені Літвінчука і є причиною того, що жінки з дітьми ризикують опинитися під колесами транзитного транспорту. А щодо гіпотетичного вибуху газовоза (дуже хочеться сподіватися, що конкуренту не прийде в голову спеціально його підірвати), то на превеликий жаль деколи і багатоповерхівки вибухають від природного газу, але нікому не спадає на думку переходити на дрова. Питання лише в неухильному виконанні норм безпеки експлуатації вибухонебезпечних об"єктів. До речі, не так давно під Києвом вибухнула заправка мережі БРСМ, біля шепетівської тезки якої прямо на проїжджій частині пожвавленої траси так безбоязно мітингували звезені за 100грн горе-заробітчани.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею?
<br />У пропана тиск 16 атмосфер, у метана - 300. Якщо рване метан, то не буде ні...

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею?
<br />У пропана тиск 16 атмосфер, у метана - 300. Якщо рване метан, то не буде ні огорожі, ні будь яких будівель навколо. Уламки балонів від такого вибуху легко можуть долетіти аж до центру міста. Ти це розумієш?<br /><br />
Газовоз Карпенка реалізує той самий газ, що й заправка Літвінчука на гривню дешевше.
<br />Звичайно що буде дешевше, будувати заправку не потрібно, податки платити не потрібно, слідкувати за технікою безпеки не потрібно, платити в місто податки за землю не потрібно. Зате на 1 грн менше.<br />Нехай ставлять стаціонарну заправку подалі від житлових будинків, платять всі податки і ніхто до них справи не буде мати. Але ж ні, так ми не вміємо так.<br /><br />Так що давай тут переводь знову всі стрілки на Літвінчука, на якого і так всі пофігу.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki

Якщо рване метан, то не буде ні огорожі, ні будь яких будівель навколо. Уламки балонів від такого вибуху легко можуть долетіти аж до центру міста. Ти це розумієш?<br...

Якщо рване метан, то не буде ні огорожі, ні будь яких будівель навколо. Уламки балонів від такого вибуху легко можуть долетіти аж до центру міста. Ти це розумієш?<br />-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />А до тебе доходить, чоловіче, що якщо рване метанова заправка Літвінчука, на якого всім пофіг, то не стане половини Шанхаю?<br /><br />Нехай ставлять стаціонарну заправку подалі від житлових будинків, платять всі податки і ніхто до них справи не буде мати.<br />-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Правоохоронні і контролюючі органи до них питань і так не мають. Поки що бізнес Карпенка в межах чинного законодавства. Мінімізація податків на землі і на мобільній, а не стаціонарній заправці злочином не є. Від того і газ дешевший. Щодо техніки безпеки також мимо. Всі необхідні допуски і дозволи в наявності. Інакше б ніхто їм реалізацію не дозволив. А якщо вже чогось боятися, то солідніше боятися вибуху на АЕС, ніж метанового газовозу. Так що, як не крути, тут тільки Літвінчукові вуха стирчать.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

Як не крути, а своїм останнім коментарем ти показав чиї вуха стирчать за тобою :lol: <br />До твого відома<br />

А до тебе доходить, чоловіче, що якщо рване метанова заправка Літвінчука, на якого всім пофіг, то не стане половини Шанхаю?
<br />Це до...

Як не крути, а своїм останнім коментарем ти показав чиї вуха стирчать за тобою :lol: <br />До твого відома<br />

А до тебе доходить, чоловіче, що якщо рване метанова заправка Літвінчука, на якого всім пофіг, то не стане половини Шанхаю?
<br />Це до тебе не доходить, бо робиш вигляд що не розумієш, або реально не розумієш. :-) Дай відповідь на просте питання - де знаходяться ємності з газом у Літвінчука, під землею чи над нею?

Детальніше
  Вложения
 
 1. Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki

Що, друже, нема чим крити аргументів про ганебну зрежисованість мітингу "возмущьонного народа за 100грн"?Зациклився на обов"язковому вибуху метану? Тоді і ти дай відповідь на 2 питання: скільки кубометрів газу вміщається в газовоз і скільки...

Що, друже, нема чим крити аргументів про ганебну зрежисованість мітингу "возмущьонного народа за 100грн"?Зациклився на обов"язковому вибуху метану? Тоді і ти дай відповідь на 2 питання: скільки кубометрів газу вміщається в газовоз і скільки входить в підземні сховища Літвінчука? І який вибух буде рунівніший і потужніший?

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

Що, друже, нема чим крити аргументів про ганебну зрежисованість мітингу "возмущьонного народа за 100грн"?Зацикли вся на обов"язковому вибуху метану?
<br />Ти читати взагалі вмієш? Про підозру на зрежисованість в самому початку написано. <br...

Що, друже, нема чим крити аргументів про ганебну зрежисованість мітингу "возмущьонного народа за 100грн"?Зацикли вся на обов"язковому вибуху метану?
<br />Ти читати взагалі вмієш? Про підозру на зрежисованість в самому початку написано. <br />А твої 2 питання маніпулятивні: байдуже який об'єм газу, руйнівніший вибух буде у цих газовозів бо на шляху уламків не буде нічого, у Літвінчука весь вибух приходиться на землю.

Детальніше
  Вложения
 
 1. VeraKuharuk

Шановний пане Спостерігач, зайшла Вам відповісти, аж тут стільки всього цікавого прочитала, що уже й не знаю, про що саме Вам розказати... Почну з того, що всі коментарі окремо взятої особи таки однобокі, бо це думка автора і кожен дивиться на це...

Шановний пане Спостерігач, зайшла Вам відповісти, аж тут стільки всього цікавого прочитала, що уже й не знаю, про що саме Вам розказати... Почну з того, що всі коментарі окремо взятої особи таки однобокі, бо це думка автора і кожен дивиться на це дійство зі своєї "колокольні". Власне мене не стільки зацікавило чий бізнес хто хоче "посунути", як той факт, що "жінки з дітьми ризикують опинитися під колесами транзитного транспорту" і малеча стоїть "прямо на проїжджій частині пожвавленої траси" (як бачите, не тільки мене це схвилювало). Стосовно податків: я не думаю, що так багато платить один з них, і міська казна дуже втратила від ненадходжень іншого (хоча ми так тільки міркуємо, бо може й другий справно їх сплачує). Щодо дозволів та іншої необхідної документації, то мабуть там все в порядку, бо людина з грошима може придбати любу довідку. А ніхто не бачить поряд ще дві заправки, та ще й одна з них розташована просто через дорогу від приватних будинків?<br />І останнє: Шепетівка досить невеличке і цікаве містечко і якщо в одному його кінці хтось просто "зіпсував повітря", то в іншому все чують. Отож, як тільки я виставила свій коментар (визнаю, що зробила це досить імпульсивно, побачивши дітей на трасі - у мене такі онуки), як протягом години мені подзвонило четверо друзів і кожен намагався застерегти, щоб не влізла в халепу. Тоді й взнала, що куб газу на стаціонарній заправці дорожчий на два гривеника (можливо зараз і на один, бо той, хто дзвонив заправлявся півтора тижні тому). І про розмір «морального заохочення» для учасників мітингу розповіли... Повірте, ніяких претензій особисто до одного чи другого бізнесмена у мене немає, бо не будуть вони - будуть інші. Єдине, що вражає - відношення до свого міста та його проблем самих шепетівчан, як спочатку продаються, а потім нарікають на погану владу, що їх не захищає.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki

руйнівніший вибух буде у цих газовозів бо на шляху уламків не буде нічого<br />------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br /><br />Я здуру ляпнув про Нетішинську АЕС,...

руйнівніший вибух буде у цих газовозів бо на шляху уламків не буде нічого<br />------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br /><br />Я здуру ляпнув про Нетішинську АЕС, а зараз після ужастіків деяких знавців вибухової справи, мене дійсно "тірзают смутниє сомнєнія". Хоч би від того треклятого газовоза не здетонували атомні реактори в Нетішині. :lol:

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

О так анонімний знаівець вибухової справи, ти вже свої знання показав. :lol:

  Вложения
 
 1. Алої3

Судячи з "фабричного" вигляду плакатів, і того, що з матюкальником там ходив Синюта, акція не є стихійною, а проплачена. Хоч я і проти незаконних заправок, але в пікеті під таким проводом участі не взяв би. І відколи це партія Парашенка, до якої...

Судячи з "фабричного" вигляду плакатів, і того, що з матюкальником там ходив Синюта, акція не є стихійною, а проплачена. Хоч я і проти незаконних заправок, але в пікеті під таким проводом участі не взяв би. І відколи це партія Парашенка, до якої належить колишній ударо-тимошенківець, стала вуличною? Перепрошую за опечатку у прізвищі "борця з офшорами".

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

От дійсно погоджусь з пані Кухарук, без 100 грн людям байдуже, що біля їхніх домівок бомба сповільненої дії. Так само і байдуже, що бюджет недоотримує сотні тисяч податків. Головне щоб заправочка на гривню дешевша.

  Вложения
 
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением