Середа, 08 листопада 2017 02:12

Шепетівчанки стали призерами Всеукраїнського біологічного форуму

Автор

1-3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».  

Участь у заході брали учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, студенти вищих навчальних закладів, які мали досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. У фіналі було представлено 164 наукових проекти (159 учасників), за різними категоріями.

Від Шепетівського еколого-натуралістичного центру було представлено роботи у категоріях "Зоологія" та "Психологія і здоровя". Вихованка гуртка «Школа юного акваріуміста» Коленчук Дарина з роботою «Поведінка та розмноження самки ампулярії в умовах акваріуму» виборола ІІ призове місце. Ігнатова Альона, вихованка гуртка «Юні кінологи» з роботою «Емпатія-як основа для каністерапії, реабілітації людей з особливими потребами», виборола ІІІ призове місце.

Під час перебігу змагання визначались інноваційні проекти, які заслуговують на впровадження в практичну діяльність людини.

Відповідно до протоколів журі переможцями і призерами визнано 83 конкурсанти. Фіналісти отримали від офіційних партнерів Форуму призи та подарунки.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением