Понеділок, 17 липня 2017 20:38

Юні шепетівчани таборувались з пластунами у Антонінах

Автор

У селищі Антоніни, що у Красилівському районі, відбувся окружний юнацький табір “Портал” Хмельницької округи. До організованого пластунами табору, окрім голови статичної пластової старшини станиці Шепетівка Марини Ложкіної, також поїхало 2 дівчинки та 2 хлопчика. 

З 26 червня до 5 липня 39 юнаків та юначок 11-17 років з Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Шепетівки, Теофіполя, Старокостянтинова, Києва та Енергодару мали змогу засвоїти навики та знання з таборування, куховарення, орієнтування, радіозв’язку, основ поводження на воді у заплавах з байдарками, співів та ін. Серед учасників були як і ті, хто вже пластують, так і ті, хто лише хоче відчути чар пластування та спробувати себе у ролі українського скаута.

Родзинкою табору стало дослідження чарівного селища Антоніни. Саме тут, у цікавому місці із курортним забезпеченням, юнаки та юначки пили мінеральну воду, дізнавалися про старовинні будівлі, які залишилися від часів графів Потоцьких, та обстежували історичний місцевий парк поблизу річки Ікопоть.

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

  1. myron

А чому юнні шепетівчани не таборувались в Проліску під Пліщином?????? Хороша територія та і проданий той табір на умовах що він повинен працювати влітку дві зміни оздоровлювати дітей!!! Але ту територію на літній період для себе відгребли...

А чому юнні шепетівчани не таборувались в Проліску під Пліщином?????? Хороша територія та і проданий той табір на умовах що він повинен працювати влітку дві зміни оздоровлювати дітей!!! Але ту територію на літній період для себе відгребли релігійні громади!!! Для наших дітей оздоровлення не потрібне!!!!

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением