Середа, 21 вересня 2016 21:45

ЦЕНТУМ розпочав тридцятий навчальний рік

Автор tsentum.ucoz.ua
Початок навчального року – завжди урочисте і хвилююче свято. Особливо, якщо навчальний рік – ювілейний. Як у Шепетівському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, який уже втридцяте відкриває свої двері для допитливих природолюбів. Традиційно в цей день в закладі проводяться різноманітні заходи для учнів шкіл міста, вихованців гуртків та їх батьків.
Цьогоріч гості закладу побували на справжньому еколого-митецькому пленері і кожен знайшов для себе заняття до душі. Із захопленням діти пробували свої сили в давньому українському промислі – лозоплетінні, старанно виплітаючи тини та кошики із вербового прута. Керівник гуртка «Плетіння з верби»  Коленчук О.І. разом з своїми вихованками допомагали юним майстрам-початківцям і  розкривали їм секрети майстерності.

Не менш цікавими були творчі майстерні з флористики і фітодизайну від вихованців гуртків «Квіткове аранжування» (керівник гуртка Марховська А.В.) та «Флористика і фітодизайн інтер’єру» (керівник гуртка Семенишина Г.В.). Тут учасники  виготовляли сувенірні квіти з обгорток початків кукурудзи та вітальні листівки, оздоблені сухоцвітами.

Крім того, діяла виставка декоративних тварин, яку презентували вихованці гуртка «Любителі декоративних тварин» (керівник гуртка Андрощук А.І.).  Втамувати спрагу можна було у фітовітальні «Бажаємо здоров’я» від вихованців гуртка «Фітотерапія» (керівник гуртка  Чумак І.М.), які пригощали фіточаєм з м’яти, меліси, ромашки, чебрецю.

На завершення свята перед гостями виступили учні гуртка «Юні кінологи» (керівник гуртка Беляєва О.М.). Разом з своїми чотирилапими вихованцями вони продемонстрували вправність і витривалість під час проходження різноманітних перешкод.

Отож, свято вдалося на славу. А педагоги закладу, як і тридцять років тому, радо вітають нових юннатів та готові поділитися з ними своїми знаннями, вміннями й любов’ю до природи.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением