Четвер, 21 серпня 2014 17:38

Всі навчальні заклади міста до нового навчального року підготовлені

Автор Басистюк Л.Д.
Для належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, управлінням освіти, керівниками навчальних закладів при сприянні виконавчого комітету Шепетівської міської ради, при широкій підтримці батьківської громадськості, спонсорів проведено значну роботу для створення належних умов організації навчально-виховного процесу та підготовці закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року. З 12 по 14 серпня комісією проведено огляд закладів з підготовки до нового навчального року.
В усіх закладах освіти проведено поточний ремонт на 546385 грн.,  та капітальний ремонт на суму 123780 грн. окремих будівель та мереж в ДНЗ №№ 1, ЗОШ № 3, 4.  За бюджетні кошти встановлено віконні блоки  в ДНЗ № 1 на 17 тис.грн., розпочинаються ремонтні роботи шкільної майстерні ЗОШ № 3  (59 тис.грн.), проведено ремонт каналізаційної системи ЗОШ № 4, на що витрачено 22,5 тис. грн., виконуються інші роботи.

Всього замінено: 64 м трубопроводів, 10 радіаторів опалювальної системи в СЗОШ № 2, НВК№ 2, ЦДЮТ; 258 кв.м дерев’яної підлоги та постелено 222 кв.м. лінолеуму і покладено плитку 373 кв.м в ДНЗ №  5, 10, НВК № 2, 3, СЗОШ №2, ЦДЮТ. Найбільшу площу підлоги вкладено плиткою у СЗОШ №2 (146 кв.м.).

Для ремонту каналізаційної системи замінено 82 м труб каналізації та 12 санітарно-технічних приладів санвузлів у ЗОШ № 1, 4, 8, спеціалізованій школі-інтернаті, ЦДЮТ. Використано коштів на ремонт системи 33 тис. грн., що на 5 тис. грн. більше ніж минулого року. Для поліпшення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у гуртожитку спеціалізованої школи-інтернату встановлено 4 душових кабіни, обладнано кімнату гігієни в ЦДЮТ.

Замінено 265 м  електромережі, придбано та встановлено 163 електроприлади. Частково побутові світильники замінено на лампи денного освітлення. Використано коштів на готовність освітлювальної системи 29 тис. грн.

Замінено 226 м трубопроводів водопостачання в ДНЗ №№ 3, 4,8, СЗОШ № 2, ЗОШ №1, 3, спеціалізованій школі-інтернаті, ЦДЮТ, На ремонт водопровідної системи використано 8 тис. грн., що на 1,5 тис. грн. більше минулого року. Проведено ремонт 45 кв.м даху в ДНЗ № 7, 9, ЗОШ № 1, ЦЕНТУМ на суму 3800 грн.

Замінено 350 кв.м скла, встановлено 51 віконне і 19 дверних блоків у ДНЗ № 1, 6, 11, НВК № 1, 3, СЗОШ№2, ЗОШ № 1,3, 6, 8, спеціалізованій школі-інтернаті, ЦДЮТ, всього на 137 тис. грн., що на 47 тис.грн. більше ніж минулого року, в тому числі бюджетних коштів на 27 тис.грн. У більшості навчальних кабінетів шкіл на вікна встановлені жалюзі.

З метою поповнення матеріально-технічної бази придбано інструментів, приладів, інвентарю на 136945 грн., найбільше – в ДНЗ № 1,2,3,4,5,7,8,10,11, НВК№ 1,2, СЗОШ №2, ЗОШ №№ 3,6,8, МНВК, ЦЕНТУМ, ЦДЮТ, ДЮСШ.

Поліпшено благоустрій території в усіх дошкільних закладах, НВК №№ 1, 2, 3, ЗОШ №6, ЦЕНТУМ. Оновлено вхідні сходи у ДНЗ № 5, НВК № 2, ЦДЮТ, замінено покриття над входом гуртожитку та приміщення закладу спеціалізованої школи-інтернату. Частково заасфальтовано територію ДНЗ № 3, посаджено сад у ДНЗ № 11 (30 фруктових дерев).

З метою оздоровлення дітей, залучення їх до світу природи в ДНЗ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11,12 оновлено природні розвиваючі середовища; в ДНЗ №№ 4, 5, 8, 9, 12, НВК № 2 облаштовано нові зони відпочинку; в ДНЗ №3 – реконструйовано спортивний майданчик, а в спеціалізованій школі-інтернаті створено новий. Розчищено територію НВК № 3 для встановлення спортивної площадки,  в ЗОШ № 6 підготовлено частину території - під волейбольну площадку.

Для створення належних умов навчання та виховання дітей придбано сучасні меблі на суму 172,2 тис. грн. Найбільше витрачено коштів в ДНЗ №№ 7, 8, 11, 12,НВК №1,2, СЗОШ№2, ЗОШ№ 1,3,6,8,  ЦДЮТ. Всі дошкільні навчальні заклади забезпечені водонагрівачами, пральними машинами. Проведено поточний ремонт усіх шкільних їдалень. Завдяки спонсорській допомозі придбано нову електродухову шафу на харчоблок спеціалізованої школи-інтернату.

Закуплено нову постільну білизну на суму 93 тис. грн. в ДНЗ №№ 1, 5, 11,12, НВК№1, 2, СЗОШ № 2, ЗОШ № 6, спеціалізованій школі-інтернаті. Це на 9 тис.грн. більше, ніж минулого року. Модернізовано і поповнено базу технічними засобами навчання в усіх школах та ДНЗ №№ 1,3, 6, 7, 10, ЦДЮТ  на 230 тис. грн., що на 57 тис. грн. більше минулого року.

На виконання програми інформатизації та комп‛ютеризації навчальних закладів придбано 33 сучасних комп‛ютери і ноутбуки. Створено два нових комп’ютерних класи для учнів початкової ланки НВК №№ 1,3 і комп’ютерний куточок в ЗОШ № 4. Всі навчальні заклади підключено до швидкісного Інтернету, створено і постійно оновлюються veb-сторінки в усіх школах, дошкільних, позашкільних  закладах, крім ДЮСШ.

Поліпшився естетичний вигляд класних кімнат і рекреацій в усіх навчальних закладах. Нові кабінети обладнано в ЗОШ №№  6, 8, НВК №№ 1, 2, 3, спеціалізованій школі-інтернаті, ЦДЮТ, ЦЕНТУМ: закуплено сучасні стінки, стільці, парти, м‛які куточки для відпочинку тощо. В ДНЗ № 9,10, 11, 12 створено нові групові кімнати. В НВК №№ 1, 2, 3, ЗОШ №№ 3, 4, МНВК, ДНЗ №№ 3, 7, 8, 10, 11, обладнано сучасні інформаційні стенди, а в ДНЗ №10 – два міні-музеї «Пластилінова казка» та «Вишиванка».

В усіх навчальних закладах організовано роботу на збереження приміщень, тому в окремих кабінетах, групових кімнатах не потрібно було проводити ремонт.

Для забезпечення протипожежної безпеки навчально-виховного процесу використано кошти в сумі 32 тис. грн. Закуплено 14 нових вогнегасників. Придбано інше протипожежне обладнання та інвентар.       

В ході підготовки закладів до нового 2014-2015 навчального року використано 1778861 грн, з них:  200569 грн. – бюджетні кошти, 1578298 грн. - позабюджетні, із яких  782136 грн.  – спонсорська допомога.  Ці кошти використано на ремонт приміщень та зміцнення навчальної, методичної і матеріально-технічної бази.

Найбільше залучили  позабюджетних коштів на виконання ремонтних робіт НВК №№ 1, 2, 3, СЗОШ № 2, ЗОШ № 1, 3, 6, спеціалізована школа-інтернат,  ДНЗ №№ 3,  7, 11, 12, МНВК, ЦДЮТ. Результативно співпрацюють із громадськістю міста ЗОШ № 4,  ДНЗ №№  2, 4, 8,10, ЦЕНТУМ, ЦНТТУМ.

Значну допомогу в підготовці навчальних закладів надали підприємства та організації міста ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат», державне підприємство «Шепетівське лісове господарство», ВАТ «Шепетівкагаз», локомотивне депо, ВАТ «Шепетівський м‛ясокомбінат», КП  «ШРЕП», «Управдом», Райффайзен банк «Аваль», ТОВ «Шепетівка енергоінвест», Шепетівська ОДПІ, благодійний фонд «Зміцнення громад»;  підприємці,  фізичні  особи Верхогляд М.І., Печерський Б.М., Кондратюк А.П., Загоруйко А.О., Березенська І.В., Васильченко І.В., Тарасюк Т.М., Шамасурян А., Романюк Р.Ю., Воровська Г.В.,  Слесарчук С.А, Фещин В.В., Штен А.П., Голота І.В., Романенко В.М.,  Цицера В.М., Губенко Р.В., Юзлов В.Л., Веселкова Г.П., Чернушич С.М.,  Альмяшов Р.О., Комарецький В.М., Мовсесян В.М. та інші

Разом з тим, продовжуються ремонтні роботи майстерні ЗОШ № 3, які планується завершити до початку нового навчального року.

За результатами огляду встановлено, що всі навчальні заклади до нового навчального року підготовлені.

Коментарі (30)

This comment was minimized by the moderator on the site

Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.<br /><br />Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.<br /><br />Про те. як гризуться між собою вчителі, яким...

Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.<br /><br />Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.<br /><br />Про те. як гризуться між собою вчителі, яким поскорочували години (а дехто на цю зарплату живе, є й такі, що кредит мусять виплачувати) - жодного слова<br /><br />До речі, в дитсадку біля школи № 8 уторік дах сильно протікав. Чи полагоджено його врешті-решт чи ні?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Як на мене нічого нового та дивного, адже автори публікацій сайту давно же вне об`єтивні. Автор -лише надрукував, написав- паталогоанатом, цензор -Одуд... Краще б написали скільки виділив Полодюк і вся рада на ремонти. Повідомляю : нуль цілих,...

Як на мене нічого нового та дивного, адже автори публікацій сайту давно же вне об`єтивні. Автор -лише надрукував, написав- паталогоанатом, цензор -Одуд... Краще б написали скільки виділив Полодюк і вся рада на ремонти. Повідомляю : нуль цілих, фіг десятих...Зате директори мають відзвітувати до копійочки перед паталогоанатомом!<br />[quote name="Спостерігач"]Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.<br /><br />Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.<br /><br />Про те. як гризуться між собою вчителі, яким поскорочували години (а дехто на цю зарплату живе, є й такі, що кредит мусять виплачувати) - жодного слова<br /><br />До речі, в дитсадку біля школи № 8 уторік дах сильно протікав. Чи полагоджено його врешті-решт чи ні?[/quote]

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

такс, тут знайшов та на сайті управління освіти (цікаво, крім адміністратора туди хтось заходить?), в якійсь газеті надруковано ще?

This comment was minimized by the moderator on the site

До речі, сльози ллють, що працівникам дитсадків меншу з/п платитимуть. Отож, тариф "на виставу", який вони збирають з батьків, підвищиться? Буває, з однієї дитини 15 грн. беруть "на виставу". Нічого собі вистава.

This comment was minimized by the moderator on the site

А чому у статті жодного разу не згадали музичну школу?Чи вона не відноситься до навчальних закладів міста?<br /> Там нарешті туалет на 1 поверсі (аромати якого чути на всю школу) привели у порядок? Дитину страшно туди заводити.Кажуть на 2-му...

А чому у статті жодного разу не згадали музичну школу?Чи вона не відноситься до навчальних закладів міста?<br /> Там нарешті туалет на 1 поверсі (аромати якого чути на всю школу) привели у порядок? Дитину страшно туди заводити.Кажуть на 2-му зробили туалет,але то для директора,дітей туди не пускають.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="7_7"]А чому у статті жодного разу не згадали музичну школу?Чи вона не відноситься до навчальних закладів міста?<br /> Там нарешті туалет на 1 поверсі (аромати якого чути на всю школу) привели у порядок? Дитину страшно туди...

[quote name="7_7"]А чому у статті жодного разу не згадали музичну школу?Чи вона не відноситься до навчальних закладів міста?<br /> Там нарешті туалет на 1 поверсі (аромати якого чути на всю школу) привели у порядок? Дитину страшно туди заводити.Кажуть на 2-му зробили туалет,але то для директора,дітей туди не пускають.[/quote]<br /><br />Вау, в Шепетівці модно робити спецтуалети для педагогічного персоналу? Ключик - у вахтьора))))

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

в якому місці вони підготовлені? у нас в школі №2 порушена половина нормативів. хто це все перевіряв і чим вони дивились - незрозуміло.

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Tami-Nami"]в якому місці вони підготовлені? у нас в школі №2 порушена половина нормативів. хто це все перевіряв і чим вони дивились - незрозуміло.[/quote]<br />так чому питається ви мовчите? Створюйте тему на форумі з фото та...

[quote name="Tami-Nami"]в якому місці вони підготовлені? у нас в школі №2 порушена половина нормативів. хто це все перевіряв і чим вони дивились - незрозуміло.[/quote]<br />так чому питається ви мовчите? Створюйте тему на форумі з фото та документами. Ця стаття звичайний звіт методиста відділу освіти, якого директора поводили по потрібних кабінетах і на цьому закінчилось. Чого всі думають, що хтось має їх проблеми за них вирішувати?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Іринка"]А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????[/quote]<br />та сама історія, ви спочатку платите, а потім в коментарях жалієтесь. Йдіть сюди http://shepetivka.com.ua/forums/osvita-v-s...

[quote name="Іринка"]А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????[/quote]<br />та сама історія, ви спочатку платите, а потім в коментарях жалієтесь. Йдіть сюди http://shepetivka.com.ua/forums/osvita-v-shepetivtsi/56710-hroshove-pytannia-v-shkolakh.html, об'єднуйтесь і допомагайте з цим боротись, а не плачте вже постфактум

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."][quote name="Іринка"]А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????[/quote]<br />та сама історія, ви спочатку платите, а потім в коментарях жалієтесь. Йдіть сюди http://shep...

[quote name="Островський О.В."][quote name="Іринка"]А чому у цьому довгому переліку не згадлують батьків з яких гребуть школи на ремонт ?????[/quote]<br />та сама історія, ви спочатку платите, а потім в коментарях жалієтесь. Йдіть сюди http://shepetivka.com.ua/forums/osvita-v-shepetivtsi/56710-hroshove-pytannia-v-shkolakh.html, об'єднуйтесь і допомагайте з цим боротись, а не плачте вже постфактум[/quote]<br /><br />Чому ж, думаю люди право на репліки мають, бо ж претензії до ЗМІСТУ самої статті. Вона надто "залакована", а було б цікаво, якби автор, тим більше посадовець, не оминав би гострих кутів, проблем, які належить вирішити, запросив читачів до обговорення. До речі, в сталінські часи, в 1930-х, у газетах часто виходили статті з критикою недоопрацювань певної галузі, які писали самі ж посадовці цієї галузі

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Ті проблеми, які оминають увагою посадовці мають нагадувати вчителі та батьки, якщо не особисто на форумах, то хоча б звертатися до ЗМІ щоб вони висвітили цю проблему. В нас же чомусь всі мовчать і чекають коли хтось це зробить за них.

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Ті проблеми, які оминають увагою посадовці мають нагадувати вчителі та батьки, якщо не особисто на форумах, то хоча б звертатися до ЗМІ щоб вони висвітили цю проблему. В нас же чомусь всі мовчать і чекають коли...

[quote name="Островський О.В."]Ті проблеми, які оминають увагою посадовці мають нагадувати вчителі та батьки, якщо не особисто на форумах, то хоча б звертатися до ЗМІ щоб вони висвітили цю проблему. В нас же чомусь всі мовчать і чекають коли хтось це зробить за них.[/quote]<br /><br />Я хочу сказати зовсім про інше. Про те, що в наших теперішніх посадовців, незалежно від політичного спектру, відсутня культура самокритики як така. Ось і все. А якщо вона в них відсутня, то що вже говорити про пересічних шепетівчан? Їх же від неї десятками років відучали (вийнятки - "хвилька" наприкінці 1930-х років і кінець 1980-х)

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

На жаль так. Не у всіх, але в багатьох. :sigh:

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Спостерігач"]Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.<br /><br />Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.<br /><br />Про те. як гризуться між собою...

[quote name="Спостерігач"]Боже мій, яка ідилія! Прям епоха розвинутого брєжнєвізму якась.<br /><br />Про чутки щодо підвищення батьківської щомісячної плати за дитсадок УДВІЧІ - жодного слова.<br /><br />Про те. як гризуться між собою вчителі, яким поскорочували години (а дехто на цю зарплату живе, є й такі, що кредит мусять виплачувати) - жодного слова<br /><br />До речі, в дитсадку біля школи № 8 уторік дах сильно протікав. Чи полагоджено його врешті-решт чи ні?[/quote]<br />Все очень правильно написано!Посмотрите ,что написано в статейке..почти все ремонты за деньги родителей,ну и спонсоров,которые тоже являются родителями в данных учебных заведениях,типа - масло масляное((Бюджетных средств почти не истрачено,а зачем,если родители платят,а потом начинают плакать и жаловаться?Парадоксальная ситуация получается(Педагоги без нормальной зарплаты,те,которые репетиторством занимаются,еще выживут,а кто нет?Что им?Крышу никто не починит,так как это дорого,хлопотно для бюджета,да и зачем вы им нужны..ищите спонсоров и вперед..реалии жизни..В лицее новый директор,посмотрим или поборы прикратятся...а то минимум 600 грн в год с одного ученика,ну очень большое подспорье для школы...Ну,что поживем -увидим....)

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Гаразд, для прикладу. Я директор певної фірми, на цій фірмі з'явились проблеми, наприклад на одному з офісів щось там десь там злаалось чи ще щось, за вашою логікою, працівники мовчать і лише між собою шепочуть , нормальні ж працівники маючи...

Гаразд, для прикладу. Я директор певної фірми, на цій фірмі з'явились проблеми, наприклад на одному з офісів щось там десь там злаалось чи ще щось, за вашою логікою, працівники мовчать і лише між собою шепочуть , нормальні ж працівники маючи певні проблеми на роботі, в даному випадку проблеми в школах, будуть дзвонити начальству напряму чи через когось, старатись донести інформацію про це, ви ж хочете щоб, я в особі директора фірми прочитав думки своїх працівників і виконав це. Див не буває, тому маєте претензії, доносьте їх до посадовців, приходьте на сесії і в кінці кожної сесії можете виступити чи хоч передати папірець з запискою в довільній формі чи офіційний лист, хтось з вас це зробив? Он людина он людина звернулась і отримала відповідь http://shepetivka.com.ua/forums/zahalni-temy/81469-vidpovid-na-mii-zapyt-shchodo-remontu-dorih-mozhe-komu-tezh-bude-tsikavo.html , це хіба так важко?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site
This comment was minimized by the moderator on the site

А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="maroshka"]А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?[/quote]<br />конкретніше можна?

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Dentist"][quote name="maroshka"]А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?[/quote]<br />конкретніше можна?[/quote]<br /><br />За програмою це...

[quote name="Dentist"][quote name="maroshka"]А чому в ДНЗ № 7 ні створено, ні оновлено природні розвиваючі середовища. Цей садок, що виключення в цьому плані?[/quote]<br />конкретніше можна?[/quote]<br /><br />За програмою це середовище повинно вже пару років розвивати малюків, а його як не було, так і немає. Але відзвітували, що усі заклади готові. <br />Бачила у багатьох садочках нашого міста дуже цікава і прикольна галявинка для дітлахів

Детальніше
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением