Освіта

Вівторок, 14 серпня 2018 03:19

У Шепетівці визначали "Лідера читання" серед дітей

Автор Адміністратор
9 серпня в Шепетівській бібліотеці для дітей зібралися читачі книгозбірні та користувачі міської бібліотеки №2. Присутні, учні 5-7-х класів, за умовами ІІ етапу обласного конкурсу «Лідер читання», пройшли тести та відповідали усно на знання найкращих надбань української та світової літератури, брали участь у конкурсах та вікторинах, захоплююче розповідали про улюблену книгу.
Субота, 11 серпня 2018 07:54

Діти разом з батьками таборувались на околицях Судилкова

Автор Адміністратор
9 серпня 2018 року з метою оздоровлення дітей, пропаганди здорового способу життя та активного проведення дозвілля на околиці села Судилків проведено одноденне туристичне таборування, у якому взяли участь діти разом із своїми батьками.
Приємна новина надійшла днями у школу-гімназію: випускниця закладу Юлія Царик вдруге стала Президентським стипендіатом. Цього разу - нового, 2018-2019 навчального року. Про це повідомили на сайті школи.
Четвер, 02 серпня 2018 17:33

Шепетівчанин більше тижня навчався у школі братів Кличків

Автор Адміністратор
З 20 по 29 липня шепетівчанин Богдан Кухарчук брав участь у освітньому проекті для підлітків від Klitschko Foundation під назвою "Школа Успіху". Це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже восьмий рік реалізує фонд братів Кличко.
Черговий бібліотечний десант Шепетівської міської бібліотека для дітей здійснив вилазку у парк відпочинку неподалік закладу, щоб заповнити дитяче дозвілля «смачним» читанням нових книг і журналів. Про це бібліотекарі розповіли у своєму блозі.