Середа, 18 квітня 2018 11:48

Шепетівський Центр ПМСД відмовив шепетівчанам у надані ліків

Автор

До міського голови Михайла Полодюка звернулися шепетівчани, яким відмовили в отриманні ліків у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні. Про це повідомив інформаційний відділ Шепетівської міської ради.

Зокрема, звернулася обурена мама з причини не надання її дитині препарату методжект. Вона звернулися до міського голови щодо виділення коштів на ліки для довготривалого лікування неповнолітньої доньки, у якої виявили злоякісну пухлину. Лікування дорого вартісне і потребує суми 500 грн. на тиждень. Також до міського голови звернувся шепетівчанин із скаргою на відсутність в ЦПМСД медичного препарату гідроксікармід, який він отримував до цього уже п'ять років по безкоштовному рецепту. Зі слів мешканця Шепетівки йому відмовили з причини відсутності ліків. При цьому замість того, щоб знайти вихід з цієї ситуації (пояснити чому кошти з Державного бюджету не виділено, чи то хто з відповідальних працівників ЦПМСД не вчасно подав заявку на ці ліки, чи просто не дотримались термінів). Замість цього людям відповідальні особи повідомляють, щоб ті йшли до міської ради, мовляв там уже створили свій медичний центр, то нехай і гроші дають.

До відома читачів хочемо довести інформацію, що вказані препарати ( і не тільки) громадяни отримували безкоштовно і безперешкодно за рахунок коштів з Державного бюджету всі попередні роки у Шепетівському Центрі ПМСД до 5 квітня цього року. Що ж сталося 5 квітня. Саме 5 квітня відбулась чергова 38 сесія Шепетівської міської ради, під час якої депутати міської ради з метою підвищення рівня медичного обслуговування міського населення прийняли рішення «Про створення комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Це, в свою чергу, в найближчому майбутньому дасть можливість населенню Шепетівки отримувати медичні послуги у місцевих амбулаторіях, які планується розмісти у рівновіддалених районах міста і цим самим наблизити медицину до людей.

Разом з тим, допоки не передано функцію забезпечення медичними послугами у місто, не створено амбулаторій, не облаштовано матеріально-технічну базу тощо, шепетівчани обслуговуються на базі діючого Центру первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні ( поліклініці).

З метою вивчення ситуації із ненадання ліків шепетівчанам міський голова Михайло Полодюк дав вказівку посадовцям виконкому з'ясувати які листи-запити приходили у 2017-2018 рр. від головного лікаря нині діючого Шепетівського Центру ПМСД щодо повного , чи часткового співфінансування потреб шепетівчан.

Як було з'ясовано, цього року до міської ради надійшло звернення від головного лікаря ШЦПМСД Андрія Нечипорука щодо закупівлі для потреб міського населення лише туберкуліну і вакцини проти кору. Дані ліки закуплені на рахунок міського бюджету. Жодних інших листів з 1 січня 2018 року про те, щоб міська рада надала співфінансування для закупівлі ліків Андрій Нечипорук не надавав і про їх дефіцит міські органи влади ніхто не інформував.

У зв'язку з цією ситуацією міський голова Михайло Полодюк звернувся до головного лікаря ШЦПМСД Андрія Нечипорука із пропозицією надати потребу у закупівлі ліків і їх вартість. Через тиждень після звернення Андрій Григорович надав потребу для пільгового забезпечення населення лікарськими засобами на суму більше, ніж 3,6 мільйони гривень. Причому у цьому переліку відсутні препарати методжект та гідроксікармід, у надані яких він відмовив жителям Шепетівки, пояснивши все відсутністю їх фінансування міською радою і не сказав ні слова про те, скільки ж все таки препаратів було закуплено за кошти Державного бюджету.

Для ефективного забезпечення шепетівчан дороговартісними ліками міська рада знову звернулась до головного лікаря ШЦПМСД щодо надання вичерпної і об'єктивної інформації про необхідність першочергового фінансування життєво необхідних медичних препаратів для підготовки питання на розгляд депутатських комісій та сесії міської ради.

Тим часом шепетівчанам, що звернулися до міської ради, з огляду на важкі захворювання найближчим часом, після надання ними відповідних документів буде надана матеріальна допомога.

Останнє редагування Середа, 18 квітня 2018 11:52

Коментарі (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

22.07.18 близько 18:00 я зайшла в магазин "Людмила",що заходиться на проспект Миру(біля Вопака) по рибу,продавець мені сказала ,що копчений хребет (який знаходився не в холодильнику ,а просто в коропці на прилавку), дуже смачний ,адже привезений...

22.07.18 близько 18:00 я зайшла в магазин "Людмила",що заходиться на проспект Миру(біля Вопака) по рибу,продавець мені сказала ,що копчений хребет (який знаходився не в холодильнику ,а просто в коропці на прилавку), дуже смачний ,адже привезений зранку,я послухавши наївно взяла його і якби я знала чим мені обернеться це все я б навіть не прийшла туди,на вигляд і смак риба ніби свець і заслуговую а якісниіжа ,але мала трошки специфічний запах,ми з друзями їли ніби все добре,а так як у друзів все добре зі шлунком то їм це минуло в краще строну,а мені обернулось тяжким отруєнням близько з 01:00 ночі в мене появилась рвота ,нудота,я просто думала що помру,це все ми нуло після таблеток і уколів в домашніх умовах але вибачте мене,я покупець,я маю право на якісний продукт і в будь якому магазині,а ти як продавець ти зобов*язана слідкувати за сроками продуктів якими торгуєш, в продовольчих товарах має бути якийсь порядок ,це все просто так залишати не можна,адже на мому місті може бути саме ваша дитина,адміністрація зверніть на це увагу!!!!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

А чому ви лишили цей відгук тут, а не на форумі http://shepetivka.com.ua/forums/knyha-vidhukiv-skarh-ta-propozytsii.html ?
Продублюю його за вас.

This comment was minimized by the moderator on the site

А інсулін, препарати від діабету і тиску?

This comment was minimized by the moderator on the site

Шось не "грає" так,як написано Dj Osом! Ось відповідь головного лікаря ШЦПМСД в групі Шепетівка -Шепетовка онлайн

" Андрій Нечипорук Vol. Lika Я дуже співчуваю Вашій проблемі...Ви можете звертатись в МОЗ, телебачення- і я, як керівник...

Шось не "грає" так,як написано Dj Osом! Ось відповідь головного лікаря ШЦПМСД в групі Шепетівка -Шепетовка онлайн

" Андрій Нечипорук Vol. Lika Я дуже співчуваю Вашій проблемі...Ви можете звертатись в МОЗ, телебачення- і я, як керівник Шепетівського Центру ПМСД, буду тільки вдячний! Але ж проблема забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення - це обов'язок не нашого закладу,а голови міста Полодюка М.І.!!! - ст.32 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні.І саме злочинна бездіяльність мера м.Шепетівка призводить до такої напруги! Зараз ми є бюджетною установою,і кошти виділені справді лише на відшкодування наркотичних засобів онкохворим,і то не в повному обсязі.Нехай таке знущання на Шепетівчанами буде на совісті мера!!!!Такщо, звертайтесь до всіх державних органів зі скаргою на мера міста!!!!Я в свою чергу кожен місяць листами та в особистих зустрічах прошу мера міста бути людиною та виділити кошти на лікарські засоби.Тим більше у міському бюджеті є кошти - тільки на останній сесії міської ради розподілено понад 2 млн вільних залишків. Тому,зараз наш колектив може тільки зібрати Вам кошти із зарплати та допомогти особисто.Однак не все так погано.З 01.10 наш заклад буде автономним підприємством і ми відновимо відшкодування лікарських засобів спочатку для дітей з 01 листопада через аптеку,яка буде в нашій структурі.Не робіть поспішних висновків стосовно нашого колективу!!!А на чергових виборах мера міста потрібно оцінити роботу діючого мера!!!З повагою, головний лікар Шепетівського Центру ПМСД А.Нечипорук"

ПИТАННЯ - чому ж адмін ( Dj Os , О. Островський) дає громаді "роз"яснення" від імені міської влади? Хто тебе уповноважив надавати інформацію і робити висновки? Як ти казав, що ти є приватна особа, то сиди і сопи в дві дірочки, а з огляду на пости людей в групі - і не бреши!!! Підстава для цього - дивись інфу в шепетівських групах і не кажи, що на тебе безпідставно "катять бочку"

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Ой мало того, що хвореньке, так ще і сліпе

Про це повідомив інформаційний відділ Шепетівської міської ради.

This comment was minimized by the moderator on the site

А ось ще один комент по цій темі
Ліза Ващук Щоб розібратися із проблемою і з'ясувати хто винний можна провести аналогії із сусідніми містами. Ось для прикладу офіційний сайт міста Славута та позиція міського голови Василя Сидора. Він...

А ось ще один комент по цій темі
Ліза Ващук Щоб розібратися із проблемою і з'ясувати хто винний можна провести аналогії із сусідніми містами. Ось для прикладу офіційний сайт міста Славута та позиція міського голови Василя Сидора. Він неодноразово писав звернення до Кабінету Міністрів, зустрічався особисто із Гройсманом та зауважував про проблему, що держава забов'язала місцеві бюджети фінансувати заклади охорони здоров'я. І в Славуті як не дивно очільник міста фінансує і звертається до самої верхівки. У нас просто закрили очі що хочете те робіть хоч вмирайте а кошти ділять між собою як їм вигідно, розподіляючи вільні мільйони залишків у бюджеті, дивно як вони виникли? https://slavuta-mvk.info/archives/18795#more-18795й

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Хай заклади для початку визначаться чи вони шепетівські чи плесенські.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением