24 трав.

Шепетівський дитячий духовий оркестр став другим на обласному конкурсі

Цьогоріч обласний конкурс духових оркестрів  та ансамблів духової музики став важливою подією для музикантів цієї спеціальності, продемонстрував достатньо високий рівень виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання і зібрав значну кількість юних поціновувачів духових музичних інструментів.
Детальніше ...
24 трав.

На Шепетівщині відбулися змагання зі спортивної радіопеленгації

18-19 травня 2016 року на базі Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді у Городищенському лісі відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Про це повідомив Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Детальніше ...
24 трав.

Шепетівські "олімпійські лелеченята" посіли третє місце в області

На легкоатлетичному манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбулися змагання третього (обласного) етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Це дітище Національного олімпійського комітету України проводиться вже вшосте і охоплює юнаків та дівчат віком 10-12 років, залучаючи їх до активних занять фізичною культурою та спортом, формування уявлення учнів про олімпійський рух. Про деталі їх перебігу повідомили у СЗОШ №2 Шепетівки.
Детальніше ...
24 трав.

Команда села Городище здобула срібло у змаганнях юних рятувальників

В період з 18 по 23 травня поблизу села Черче Чемеровецького району проходив одинадцятий обласний збір – змагання юних рятувальників «Школа безпеки». Про це повідомили на сайті ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво