22 бер.

Шепетівські кінологи взяли участь у відеозмаганнях з кінологічного фрістайлу

В цьому році в Украні вперше відбулися відеозмагання з кінологічного фрістайлу. Вихованці гуртків «Юні кінологи» та «Юний хендлер» Шепетівського міського ЦЕНТУМ  просто не змогли пропустити таку  подію та спорядили невеличку команду, презентувавши на  розсуд суддів сім танцювальних композицій.
Детальніше ...
22 бер.

У Шепетівській районній бібліотеці відзначили Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії відзначили в Шепетівській районній бібліотеці разом з учасниками літературної- мистецької студії «Доля» 21 березня.В читальній залі зібралися ті, кому небайдужа поезія. Серед гостей були співробітники бібліотеки, вчителі , а також кілька класів учнів ЗОШ №6.
Детальніше ...
22 бер.

Посиденьки у диско-барі завершились втратою "айфончика"

20 березня близько 01.00 години в м. Шепетівка поблизу диско-бару по вулиці В. Котика двоє невстановлених осіб, застосовуючи насильство, відкрито викрали у 18-річного місцевого жителя мобільний телефон «Айфон 5C».
Детальніше ...
22 бер.

Ще не добував будинок, а його вже пограбували

В ніч на 19 березня в м. Шепетівка по вулиці Валі Котика невстановлена особа, шляхом віджиму металопластикового вікна, проникла в недобудований будинок 39-річного місцевого жителя, звідки викрала перфоратор «Енкель» та болгарку.
Детальніше ...
22 бер.

Юні шепетівчани здобули третє місце серед знавців азбуки Морзе

За першість в швидкісній радіотелеграфії змагалися вісім команд з Хмельниччини та Рівного. Все проходило на базі Радіотехнічної школи товариства сприяння обороні України.
Детальніше ...
22 бер.

Довгоочікуваний "Ревізор в Шепетівці" нарешті показали в ефірі

Вчора ввечері увага всіх шепетівчан була прикута до екранів телевізора, адже Новий Канал нарешті показав в ефірі довгоочікувані ревізії шепетівських закладів харчування. Ми чекали цієї події майже рік, адже перевіряли наші заклади ще в травні минулого року.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво