Субота, 11 листопада 2017 01:28

Відбувся звітний концерт Шепетівського муніципального естрадно-духового оркестру

Автор

Напередодні професійного свята,  відбувся звітний коцерт Шепетівського муніципального естрадно-духового оркестру, який пройшов у міському будинку культури. Дата заходу співпала із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З привітаннями та найщирішими побажаннями до виконавців звернулась заступник міського голови Наталія Стасюк. За багаторічну сумлінну працю, високу виконавську майстерність, відданість своїй справі та вагомий внесок у вирішенні питань культурного розвитку міста вона нагородила колектив оркестру Почесною грамотою Шепетівської міської ради та вручила подарунковий сертифікат на придбання акустичної апаратури. Начальник відділу культури Світлана Джус, також привітала музикантів та усіх працівників культури з професійним святом. Захід зібрав повну залу слухачів.

Оркестр виконав народні і класичні твори, українських та зарубіжних авторів. Прозвучали відомі джазові мелодії, рок, музичні твори Кос-Анатольського. Пісні Миколи Мозгового у виконанні талановитих Павла Яцишина та Вікторії Таратасюк. Також музиканти виконали  "Чардаш", "Молдованеску" і "Єврейський танок", «Нічний туман» з репертуару Лері Ніка, де соло на саксофоні віртуозно виконав Віктор Камінський.

Впродовж концерту  пролунало ще багато різножанрових композицій. Як і завжди вразив глядачів  Іван Кабацій своїм соло на трубі.

Останнє редагування Вівторок, 21 листопада 2017 00:43

Відео

Коментарі (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Класний концерт, хороша музика. Ще трохи більше робіт над сучасними композиціями не забракувало. А загалом молодці, так тримайте!
Хочеться побажати ще більше уваги від міської влади.

This comment was minimized by the moderator on the site

Дійсно гарний концерт. Шкода що не було інформації в змі та афішах, випадково дізнався, сходив та не пошкодував. Чому подібні виконавці не відвідують місто з своїми програмами? Також хотілось би почути Зіброва та Поплавського

This comment was minimized by the moderator on the site
This comment was minimized by the moderator on the site

Інформація на сайті зявилась за 2дні до самого концерту. Не всі мають змогу відвідувати сайт. Чому не було повідомлень до дошках інформаційних?

This comment was minimized by the moderator on the site

Запитайте організаторів

This comment was minimized by the moderator on the site

Відділ культури міста відстає.
Чому б не залучати даний музичний колектив для рроботи з школами міста, типу концерти для шкіл в будинку культури. Було б непогано. Звісно ж ще трохи сучасних творів не бракувало б.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением