Середа, 09 серпня 2017 21:17

За замовне вбивство засудили і виконавців і замовницю

Автор

8 серпня 2017 року Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області у відкритому судовому засіданні визнав винними двох курсантів Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного Б. та О. у вчиненні злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а також цивільну особу К. – у вчиненні злочину, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство на замовлення, вчинене з корисливих мотивів групою осіб).

У суді доведено, що взимку 2016 року мешканка м. Славута, на грунті особистих неприязних стосунків, вирішила вбити свого чоловіка. Так як останній після розлучення прагнув самостійно виховувати їхню спільну дитину, що зовсім не входило в її плани. Тож, діючи умисне, до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину.

Зокрема, один із курсантів Академії, діючи на замовлення 31-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари молотком по голові чоловіка. У цей же час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню.

Після цього холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до м. Львова.

Суд врахував усі обставини та призначив покарання у виді позбавлення волі строком по 15 років – замовнику вбивства К. та виконавцю Б., а також 12 років – співучаснику О. Окрім того, як додаткове покарання курсантам призначив конфіскацію всього їхнього майна, оскільки вони вчинили умисне вбивство ще й з користі.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Останнє редагування Четвер, 10 серпня 2017 15:25

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

  1. Старик Хотабыч

Напевно діти небідних батьків, цікаво, за яку суму наважились взяти гріх на душу.

  Вложения
  Guest
  1. Hidden

Смерть за смерть повинна бути!!!

  Вложения
  Guest
  1. lamer85

Якими ж треба бути ідіотами, щоб настільки не вміти один одному поступитись. Тим більш у вихованні своєї ж дитини. Легше було загамселити когось одного молотком, ніж просто раз в житті врахувати чиїсь інстереси, крім своїх власних. Це капєц.

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением