Субота, 31 грудня 2016 18:07

У Шепетівці горів Молитовний будинок

Автор
Сьогодні близько першої години дня зайнявся Молитовний будинок за адресою вул. Ушакова, 29. Стовп диму від пожежі було видно у всіх куточках міста. Через високу складність пожежі шепетівським пожежникам на допомогу приїхали колеги з Судилкова.
Як повідомив начальник шепетівського районного сектору Управління ДСНС України в Хмельницькій області Федоровський Віктор Петрович, попередньо встановленою причиною займання став твердопаливний котел, який знаходився на першому поверсі будівлі. Ліквідувати пожежу було дуже важко, тому що на другому поверсі в будинку знаходилась велика кількість деревних пиломатеріалів. Судячи з усього, їх обробляли прямо в будівлі, адже на місці виявлено деревообробний станок.

На щастя, пожежа обійшлася без жертв, рятувальники не дали поширитися вогню на сусідні будинки. Тимчасово район було знеструмлено працівниками Шепетівського РЕМ, наразі енергопостачання відновлено.

На місці пожежі працює слідча група, яка має визначити точну причину займання. Наразі відомо, що будівля була зареєстрвоана як звичайний житловий будинок, тому відповідно не проводились перевірки дотримання правил пожежної безпеки.
Останнє редагування Субота, 31 грудня 2016 19:02

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (29)

 1. myron

Це знак Божий! Бо релгійна громада нехтувала правилами пожежної безпеки, та взагалі оформила будівлю масового скупчкння людей як хату! СЛАВА БОГУ що нема жертв! А от того батечка ФУРУ, що на чолі релігійної громади тепер треба потрогать за яйця!...

Це знак Божий! Бо релгійна громада нехтувала правилами пожежної безпеки, та взагалі оформила будівлю масового скупчкння людей як хату! СЛАВА БОГУ що нема жертв! А от того батечка ФУРУ, що на чолі релігійної громади тепер треба потрогать за яйця! Стосовно всіх цих документів! І взагалі потрібно виконати перевірки цих всіх молитовних хат! Бо там тіж самі граблі!

Детальніше
  Вложения
 
 1. Klera777

Не знаю, хто є такий Віктор Мирончук - мабуть, вважає себе суддею великим!<br />Але відповідаю саме Вам,Вікторе!<br />Якщо не володієте інформацією, краще не пишіть нічого!<br />Бо якщо Творець Вас особисто візьме саме за те місце, про яке...

Не знаю, хто є такий Віктор Мирончук - мабуть, вважає себе суддею великим!<br />Але відповідаю саме Вам,Вікторе!<br />Якщо не володієте інформацією, краще не пишіть нічого!<br />Бо якщо Творець Вас особисто візьме саме за те місце, про яке Ви написали - гадаю, Вам буде не дуже....зручно, щонайменше....<br />Не Ваша справа, хто і що і як використовував! Те,що Ви написали - є ганебна брехня!<br />А якби пожежники, коли їх викликали, на виклик приїхали вчасно та з необхідним усим для того,щоб припинити пожежу, яка на час їхнього приїзду ще не дуже розповсюджилась, приїхали тверезі, а не готові у щеп, то була б інша справа! А так - довелось чекати на пожежників зі Славути та Судилкова! <br />ГАНЬБА пожежникам Шепетівки! <br />І вже точно не Вам обговорювати "знаки Божі",шановний пане Вікторе!

Детальніше
  Вложения
 
 1. Vasya-Loshkiv-vkontakte

Дорога Світлана Ви просто Дура! Яка нагло займається брехнею. Пан Мирончук дійсно написав правду. Пожежники теж робили що могли ризикуючи життям коли гасили пожежу.Ви бачу вірите в Бога , то нагадаю Вам,що брехня це великий гріх,тож кайтеся.

  Вложения
 
 1. інника

Пожежники приїхали як приїхали, бійці виконували свою роботу якісно,ризикуючи своїм життям.на рахунок реєстрації пан Мирончук пише правду.А от неправдиву інформацію на область передав начальник пожежної Федорківський.Коли було запрошено людьми...

Пожежники приїхали як приїхали, бійці виконували свою роботу якісно,ризикуючи своїм життям.на рахунок реєстрації пан Мирончук пише правду.А от неправдиву інформацію на область передав начальник пожежної Федорківський.Коли було запрошено людьми допомогу з сусідніх районів, то він дав відбій, сказав,що все під його контролем.сам в той час знаходився в Славуті. А на пожежу приїхав, коли вже приїхали представники з області.Якби пожежні машини з Полонного,Ізяслава,Славути приїхали раніше(як викликані були),то згоріло б значно менше.А якби не приїхали пожежники з сусідніх районів, то згоріла б ще сусідня хата.Ганьба Федорківському і не місце таким в пожежних структурах країни!!!!!!!будь-ласка, голосуйте та розповсюджуйте!!!

Детальніше
  Вложения
 
 1. інника

Пожежники не були п'яними!!!!

  Вложения
 
 1. Catherine Small

Звісно, троллінг - це зараз дуже модна професія, але, не думаю, що такими плітками ви щось заробите. <br />Світлано, до вашого відома, на момент подачі води до пожежного ствола в одному пожежному рукаві знаходиться 60 л води. Я б дуже хотіла...

Звісно, троллінг - це зараз дуже модна професія, але, не думаю, що такими плітками ви щось заробите. <br />Світлано, до вашого відома, на момент подачі води до пожежного ствола в одному пожежному рукаві знаходиться 60 л води. Я б дуже хотіла побачити вас або будь-кого іншого "готового у щеп", як ви висловились, хто б підіймався в такому стані по драбині на висоту 3-го поверху, тягнучи за собою пожежний рукав, заповнений водою. Було б дуже цікаво, що б ви сказали, якби, хоча б хвилину побули на даху палаючого будинку, що переповнений їдким димом. Можливо, тоді, ви були б хоч трішки ближчими до правди, а не розпускали б плітки.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Іван

А хто проводив медичну експертизу для пожежників стосовно їхнього стану спяніння - жителі Судилкова чи свідки Вови????<br />І відколи це в Судилкові зявилася пожежна частина?????

  Вложения
 
 1. myron

Шановна Світлана та не пожежникам ганьба! А Вашій релігійній громаді на чолі з безвідповідальною особою! Яка задля свого власного збагачення нехтує всіма правилами та законами які діють в державаі! Намагаючись обвести навколо пальця всіх в тому...

Шановна Світлана та не пожежникам ганьба! А Вашій релігійній громаді на чолі з безвідповідальною особою! Яка задля свого власного збагачення нехтує всіма правилами та законами які діють в державаі! Намагаючись обвести навколо пальця всіх в тому числі і ВАС! Дана будівля повинна бути обладнана пожежною сигналізацією підключеною на пункт центрального спостереження! Пожежники були б ще при задимленні приміщення. А так хитрі - от БОЗЯ ВАС і покарала! Я православний в Бога вірю, але Ваш наставник так хитрив, що сам себе перехитрив! Бога не обманеш ось ВАМ і знак! А я написав првду - а правда самі знаєте очі коле!<br />А стосовно Ваших коментарів (Не Ваша справа, хто і що і як використовував! ) Ви ким там себе вважаєте? Вам напевне в небесній канцелярії виписали дозвіл на постройку? Чи Ви одні по вулиці вистроїли халабуду в три етажа з порушенням всіх норм чинних в Українському законодавстві? Очільника оштрафувати по всій строгості закону !!!! А ще щоб сусіди написали на моральні збитки! Вони пожежників винуватять! Винуватьте того хто ВАС там збирає І цей сарай построїв з всіма порушеннями! Ще віруючі В чужому оці скалку бачать а в себе бревно не видно!!

Детальніше
  Вложения
 
 1. Іван

Хто не з нами ,той не свідок!!!!!

  Вложения
 
 1. ivanez

Если бы там загорелась подстанция кому то было весело! Закрыть ту хату! Наказать руководителя по всей строгости! Соседи этой хаты подавайте в суд на руководителя! Из за безответственных соседей можно оказаться на улице!

  Вложения
 
 1. wentel

Там бабла хватає відстроять 10 тину носять! Очільника покарати !!! Крайній не тей хто гасив пожежу а тей хто порушення допустив при будуванні, встановленні, На все потрібні дозволи в ДСНС ! Негайно пожежникам разом з мерією міста виконати...

Там бабла хватає відстроять 10 тину носять! Очільника покарати !!! Крайній не тей хто гасив пожежу а тей хто порушення допустив при будуванні, встановленні, На все потрібні дозволи в ДСНС ! Негайно пожежникам разом з мерією міста виконати перевірки всіх цих релігійних притонів! Їх не так багато!

Детальніше
  Вложения
 
 1. Іван

Мені от цікаво,а в документах зазначено,що це молитовний будинок?? Скоріш за все - НІ!<br />Це те саме ,що торгувати без документів.<br />Не один раз я зі сторони бачив цих свідків ВОВИ, і їхні матюки та все інше.<br />В них завжди їхня...

Мені от цікаво,а в документах зазначено,що це молитовний будинок?? Скоріш за все - НІ!<br />Це те саме ,що торгувати без документів.<br />Не один раз я зі сторони бачив цих свідків ВОВИ, і їхні матюки та все інше.<br />В них завжди їхня хата з краю, я вже не кажу по скільки вони збирають із своїх "прихожан" щомісяця.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Бибизяна

Штунды, почём опиум для народа?...

  Вложения
 
 1. ivanez

РозІгнати заборонити ці всі співанки з засіданнями свідків ВОВИ!

  Вложения
 
 1. ivanez

Молитовний будинок - САРАЙ З ХИТРОМОВНИМИ

  Вложения
 
 1. Іван

[quote name="Світлана"]Не знаю, хто є такий Віктор Мирончук - мабуть, вважає себе суддею великим!<br />Але відповідаю саме Вам,Вікторе!<br />Якщо не володієте інформацією, краще не пишіть нічого!<br />Бо якщо Творець Вас особисто візьме...

[quote name="Світлана"]Не знаю, хто є такий Віктор Мирончук - мабуть, вважає себе суддею великим!<br />Але відповідаю саме Вам,Вікторе!<br />Якщо не володієте інформацією, краще не пишіть нічого!<br />Бо якщо Творець Вас особисто візьме саме за те місце, про яке Ви написали - гадаю, Вам буде не дуже....зручно, щонайменше....<br />Не Ваша справа, хто і що і як використовував! Те,що Ви написали - є ганебна брехня!<br />А якби пожежники, коли їх викликали, на виклик приїхали вчасно та з необхідним усим для того,щоб припинити пожежу, яка на час їхнього приїзду ще не дуже розповсюджилась, приїхали тверезі, а не готові у щеп, то була б інша справа! А так - довелось чекати на пожежників зі Славути та Судилкова! <br />ГАНЬБА пожежникам Шепетівки! <br />І вже точно не Вам обговорювати "знаки Божі",шановний пане Вікторе![/quote]<br />ВІКТОР МИРОНЧУК - ЦЕ НАШ СПАСИТЕЛЬ!!! :lol: :lol: :lol:

Детальніше
  Вложения
 
 1. Алої3

Ці хрестануті готові перегризти горло одне одному. Альо, придурки!!! Вам же заповідали любити навіть ворогів своїх...

  Вложения
 
 1. Алої3

[quote name="Віктор Мирончук ---"]Шановна Світлана та не пожежникам ганьба! А Вашій релігійній громаді на чолі з безвідповідальною особою! Яка задля свого власного збагачення нехтує всіма правилами та законами які діють в державаі! Намагаючись...

[quote name="Віктор Мирончук ---"]Шановна Світлана та не пожежникам ганьба! А Вашій релігійній громаді на чолі з безвідповідальною особою! Яка задля свого власного збагачення нехтує всіма правилами та законами які діють в державаі! Намагаючись обвести навколо пальця всіх в тому числі і ВАС! Дана будівля повинна бути обладнана пожежною сигналізацією підключеною на пункт центрального спостереження! Пожежники були б ще при задимленні приміщення. А так хитрі - от БОЗЯ ВАС і покарала! Я православний в Бога вірю, але Ваш наставник так хитрив, що сам себе перехитрив! Бога не обманеш ось ВАМ і знак! А я написав првду - а правда самі знаєте очі коле!<br />А стосовно Ваших коментарів (Не Ваша справа, хто і що і як використовував! ) Ви ким там себе вважаєте? Вам напевне в небесній канцелярії виписали дозвіл на постройку? Чи Ви одні по вулиці вистроїли халабуду в три етажа з порушенням всіх норм чинних в Українському законодавстві? Очільника оштрафувати по всій строгості закону !!!! А ще щоб сусіди написали на моральні збитки! Вони пожежників винуватять! Винуватьте того хто ВАС там збирає І цей сарай построїв з всіма порушеннями! Ще віруючі В чужому оці скалку бачать а в себе бревно не видно!![/quote]<br />"Де двоє чи троє зібрались в ім"я Моє, там і Я перебуваю...". А ти, виродку, називаєш дім молитви сараєм?

Детальніше
  Вложения
 
 1. myron

Шановні відвідувачі хати яка згоріла - можете хоч всю Біблію перецитувати на цей форум! Питання в іншому пишу ще раз ЧЕРЕЗ ВАШУ ХАЛАТНІСТЬ, МОГЛИ ПОСТРАЖДАТИ НЕВИННІ ЛЮДИ ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ ПОРУЧ З БУДІВЛЕЮ В ЯКІЙ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ,...

Шановні відвідувачі хати яка згоріла - можете хоч всю Біблію перецитувати на цей форум! Питання в іншому пишу ще раз ЧЕРЕЗ ВАШУ ХАЛАТНІСТЬ, МОГЛИ ПОСТРАЖДАТИ НЕВИННІ ЛЮДИ ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ ПОРУЧ З БУДІВЛЕЮ В ЯКІЙ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, ЯКИЙ НЕ ВІДВІДУЄ ЇЇ НІЧОГО НЕ СТОЇТЬ З ВАШОЇ ТОЧКИ ЗОРУ! А будівля яка построєна з всіма порушеннями може (рухнути, згоріти, завалитись, провалитись) в любий час! Тобто ВАШЕ перебування в тій хаті теж небезпечне а Ви ображаєтесь на слово САРАЙ! Так воно і є! Хочеш помолитися сходи в храм помолись повір звіти не виженуть! А не понастроюють всяких тимчасових будівель (САРАЇВ) Здоровя тобі брате!

Детальніше
  Вложения
 
 1. myron

Мені всеодно куди до якої віри хто ходить та кому хто молиться! Питання в безпеці людей а в рилігійних притонах які є в ШЕПЕТІВЦІ лише два напрямки віри мають офіційні молитовні будинки які відповідають всім встановленим нормам! Тому не...

Мені всеодно куди до якої віри хто ходить та кому хто молиться! Питання в безпеці людей а в рилігійних притонах які є в ШЕПЕТІВЦІ лише два напрямки віри мають офіційні молитовні будинки які відповідають всім встановленим нормам! Тому не ображайтесь постройте офіційні церкви з всіма нормами і збирайтесь там в трьох в чотирьох і тд. Шановний наш нехрестанутий Василь! Здоров'я Вам та вашій родині!

Детальніше
  Вложения
 
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением