Вівторок, 12 вересня 2017 16:30

Облстат прозвітував про індекс споживчих цін Хмельниччини за минулий місяць

Автор

Індекс споживчих цін по Хмельницькый області в серпні 2017р. відносно попереднього місяця становив 100,0%, по Україні – 99,9%. З початку року ціни на споживчому ринку області зросли на 8,2%, України – на 8,1%. Про це повідомляє Головне управління статистики області.

На споживчому ринку області в серпні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,2%. Найбільше (на 24,2%) подешевшали овочі. На 8,6–0,8% зменшились ціни на фрукти, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, цукор. Водночас суттєво (на 15,4%) подорожчали яйця, на 7,0–0,7% – м’ясо птиці, сало, молоко, яловичина, свинина, сметана, масло, безалкогольні напої, кондитерські вироби з цукру та борошна, рис, хліб. 

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 1,5%, що зумовлено подорожчанням тютюнових виробів на 2,4%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,9%, а саме: взуття – на 3,3%, одяг – на 2,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулось за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 2,5%, каналізацію – на 2,3%, плати за оренду житла – на 1,5%. 

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,3%, зокрема, на послуги санаторно-курортних установ – на 1,4%, фармацевтичну продукцію – на 0,4%.

Ціни на транспорт у цілому підвищились на 0,2%, з них обслуговування та ремонт власних транспортних засобів став дорожчим на 2,2%, паливо та мастила – на 0,1%. 

Не змінились ціни на послуги закладів зв’язку та освіти, дешевшими стали послуги відпочинку і культури (на 0,3%), предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла (на 0,1%).

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением