П'ятниця, 01 вересня 2017 20:08

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» хоче підняти тариф майже на 30%

Автор

5 серпня ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» звернулося до виконавчого комітету Шепетівської міської ради із заявою та доданими до неї розрахунковими матеріалами для встановлення нового тарифу на теплову енергію та послуги з централізованого опалення. 21 серпня ТОВ скоригувало збільшення тарифу. Про це повідомила прес служба Шепетівської міської ради.

Підприємство пропонує підвищити тариф до 49,92 грн/м3 замість діючого -  38,71 грн/м3  для житлових будинків без приладів обліку ТЕ та 1598,67 грн за 1Гкал, замість 1403,68 за 1Гкал для будинків з приладами обліку ТЕ. В такому разі темпи росту тарифу складуть 128,96 % і 113,9%, відповідно.

Згідно з  розпорядженням міського голови була створена робоча група з попереднього розгляду тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, для опрацювання поданої заяви та об'єктивного визначення доцільності підвищення тарифів. До складу робочої групи увійшли представники профільних управлінь та відділів виконавчого комітету, депутати Шепетівської міської ради та представники громадськості.

Робоча група, розглянула дане питання і надіслала  ТОВ свої зауваження, оскільки, в розрахункових матеріалах, які додані до заяви відсутні відомості  за десятьма пунктами.

Відповідно до встановлених законодавством норм  ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має додати:  розрахунки кількості природного газу по котельнях окремо та копії договорів на постачання природного газу, послуг з його транспортування та розподілу; розрахунок кількості електроенергії по котельнях та копія відповідного договору; розрахунок кількості води на технологічні та інші потреби по джерелам теплопостачання та відповідний договір; розшифровки статей витрат з копіями відповідних документів; обгрунтування та пояснення необхідності збільшення чисельності працівників в адміністрації підприємства та інше.

Без цих данних, які передбачені законодавством України,  робоча група не має можливості об'єктивно вивчити ситуацію та прийняти рішення про доцільність зміни тарифу, а також, робить неможливим підготовку відповідних документів для їх подальшого розгляду виконавчим комітетом.

На адресу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» було надіслано відповідь із роз'ясненням усіх зауважень та преліком розрахунків і  документів, які необхідно додати.

Після їх повторного надходження, заява та розрахункові матеріали будуть розглянуті у встановлені законом терміни.

Коментарі (3)

  1. myron

Хай спочатку відмінусують вартість приладів обліку теплової енергії! Які вони пригребли ! Та за газ заплатять !

  Вложения
  Guest
  1. olhavs

А чого зразу не на 50%?

  Вложения
  Guest
  1. Edik2

До чого ми котимося? Скоро зовсім ні хто не буде платити.

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением