Бізнес

Вівторок, 06 листопада 2018 18:01

Шепетівський цукровий комбінат планує переробити 240 тис. т буряка

Автор Адміністратор
ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» в цьому сезоні планує переробити 240 тис. т буряка. Про це повідомляє НАЦУ «Укрцукор».
П'ятниця, 02 листопада 2018 19:10

У Шепетівському лісгоспі встановили нову вертикальну пилораму

Автор Адміністратор
Щоб бути конкурентним на ринку, підприємство взяло напрям на оновлення обладнання. Так, у жовтні придбали вертикальну пилораму марки PRU-570/8 з продуктивністю 15-25 кубометрів за зміну. Її встановили на дільниці переробки деревини. Використовуватимуть це ефективне обладнання для чорнової обробки деревини.
ДП "Шепетівський ремонтний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершив ремонт чергової партії 220-мм реактивних систем залпового вогню "Ураган". Бойові машини вже передані замовнику, посилили артилерійську міць українського війська.
Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities виміряло прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України.
Сьогодні вранці на автобусних зупинках міста було помічено незвично велике скупчення людей. Впринципі громадський транспорт Шепетівки і так не надто пунктуальний, але на цей раз автобус доводилось чекати цілу годину.