В'язень пішов з життя не витримавши знущання

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 лип. 2018 22:30 #118385 від
шепетівській швк 98 25072018 вязень пішов з життя янкович м м 12 02 1978 р народження з закарпаття невитримавши знущання над ним заставляли тягати бочки з водою бо не працюе насос на другий поверх по 20 бочок за день терпли руки ноги всерівно неси 53 бригада януковичем обзивали охоронець який би мав захищати його мусор і посилки носив скатки хто виходив з лікарні мив продоли і ще все на очах охорони очі не бачать службові обовзки іх щипав траву плитку щіткою люди чого у вас камяні серця безмови як кінь раб неоплачуваний оплату підвищили за пеебування до 5 зіркових готелів вихід заборонени й для рідних щоб вийти і купити за своі гроші води чи сигарети звідки брати гроші жалівся на біль в желудку кажу е лікарня звернися ні не пустить смотровий хто буде робити огляд лікарів не проводиться 21 07 по 2407 я була на тривалій не встигла доіхати як мені телефонують що брат помер приіхала за тілом ніяких пояснень як сталося в скільки годин нічого без співчуття тіло повезли в шепетівку а чого не в лікарні там всерівно немае холодильника спочатку документи а так тіло забирайте я мала знайти 30 тисяч гривень щоб перевести брата в ужгород 20 гр кілометер відстань 600 км журналісти ідьте дивіться це малий перелік з того що він розказував перевестися в інший барак просився не перевели не будьте байдужими жах шо робиться

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.077 секунд
0
репостів
0
репостів