Навчання веб технологіям у місті

Більше
26 лип. 2018 16:45 - 26 лип. 2018 16:47 #118378 від IhorMykolaiovych


Доброго дня.
Вже на форумі була тема (навіть не одна) про самонавчання на платформі prometheus.

Особисто вивчав html/css по таких онлайн курсах як: Html academy (платні курси, але не інтенсиви), Академія верстки А. Ісламова, та Основи Web UI від Prometheus. Таке самонавчання дало мені певний рівень знань, чого достатньо для того аби співпрацювати на постійній основі із невеликою сео фірмою, котра дає завдання по створенню сайтів, та редагуванню існуючих. Штатний фрілансер :)
Але у самонавчання є один мінус – ти сам не знаєш що робиш вірно, а де допускаєш помилки. А оскільки у фірми лише сеошники, то ніхто не може вказати чи я роблю вірно чи десь є помилки. Візуально все всім подобається, та й у консолі немає помилок, але це не означає що я роблю все вірно.

Тому просте питання: чи є у місті курси/ментори/однодумці для вивчення html, css, js ?
Долучення:
Останнє редагування: 26 лип. 2018 16:47 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2018 18:03 #118379 від Шепетівчанин
Курсів точно нема, хібашо щось на примітивному рівні.
Хотіли зробити на базі того хабу що на ЖД, забув як називається. Але зареєструвалось 1-2 чоловіка, якщо я не помиляюсь і на цю ідею забили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2018 18:35 #118380 від IhorMykolaiovych

Шепетівчанин пише: Курсів точно нема, хібашо щось на примітивному рівні.
Хотіли зробити на базі того хабу що на ЖД, забув як називається. Але зареєструвалось 1-2 чоловіка, якщо я не помиляюсь і на цю ідею забили.


Чудово що хотіли, а ось сумно що 1-2 чоловіка.
В наших школах на уроках інформатики подають лише базові знання комп'ютера і нічого більше (хочу помилятись у цьому).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.138 секунд
0
репостів
0
репостів