УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
15 лист. 2014 14:05 #94743 від 555valera
Відповідь від 555valera у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

Dj Os пише: Жесть, не думав що в лікарні зараз процвітають такі шахрайства. А у вас є документальне підтвердження таких поставлених діагнозів?


Так, є виписка від Ковені М.А. Та є результати аналізів, які здавали тут по місцю проживанню.
Погано те, що різниця в часі коли це все відбувалося 4 неділі. Мені здається буь-який спеціаліст скаже що за цей період можна вилічити дані болячки. Важко що не будь доказати але спробуємо. В моїй організації є юрист проконсультуюсь спочатку з ним.
Міламед, так точно.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2014 14:26 #94744 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Ага, і в мене також таке нещодавно було після пологів, з тим самим лікарем. А направила в "Мед практику", біля аптеки 24.Консультація 50 грн, аналізи по 40 грн кожен.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2014 21:54 #94750 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Нічого поганого про медичну практику навпроти поліклініки сказати не можу. В моіх дітей частенько алергічна реакція. Завжди звертаюся туди. Даю 50 грн. Кожне повторне обстеження безкоштовне до повного одужання. На відміну від Сіліцеі робила процедуру яка там коштувала 400грн. А потім потрібно було ще раз прийти щоб лікар провірила результат, то знов заплатила 100грн. Було то рік тому. У клініках коли оплачуєш лікування, повторна перевірка безкоштовна

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 лист. 2014 12:33 #94753 від 555valera
Відповідь від 555valera у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Я, особисто, проти мед практики та міламед нічого проти не маю. Але і в Нашій місцевості спостерігаються випадки коли лікар направляє на аналізи, без яких можна обійтися, в контору не відомоєї форми власності і яка обовязково знаходиться десь біля лікарні. І у лікаря об овязково є блокнот із реквізитами таких закладів, на аркушах якого він робить напрвлення.
Ковеня також направляла нас на аналізи в міламед перед пологами (повязані із тим чи здатний організм на захворювання краснухи і іще 3 ох болячок). Проконсультувавшись у нашого місцевого гінеколога ми відмовились.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 лист. 2014 08:46 #94817 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Лікаря сцуку на палю!!! Обрадував вироком))) за тікі діагнози каструвати козла!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лист. 2014 16:46 #94821 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Кожна професія - це змова її носіїв проти решти людства.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 жовт. 2018 09:31 #118686 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Шановні батьки,пишу з приводу психолога Ігора Ростиславовича,якщо бажаєте звернутися до нього за допомогою для вашої дитини,НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО,ЦЕ БУДЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА.ВІН НЕ КОРЕКТНИЙ,НЕ МАЄ ДОСВІДУ ПРАЦЮВАТИ З ДІТЬМИ,А ЗАВДАЄ ШКОДУ ЇХНЬОМУ ЗДОРОВЮ. Будь ласка перш ніж звернутися до нього за допомогою подумайте будь ласка 10 разів щоб потім не шкодувати про це.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 жовт. 2019 12:52 #119711 від tanya1298
Відповідь від tanya1298 у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Міламед- це не лабораторія, а просто шахраї і циніки. Декілька днів назад мій тато здавав аналізи. По результатам Міламеду- критичні показники, важливі данні перевищують в 20 разів норму. Вся сім*я була в шокові і жорсткому стресі, адже такого ніхто не очікував, до цього на УЗД- не було виявлено таких порушень. Поїхали на наступний день в Хмельницький і в двох лабораторіях переездали аналізи. В обох Хмельницьких лабораторіях показники відрізнялись від тих, що показав Міламед у 40 РАЗІВ. Тобто по Міламеду- тато "ледь дихає", а по факту, все ок. Розумієте, вони або перепутали аналізи( тоді хтось втрачає дорогоцінний час) , або тупо написали з бухти барахти цифри. Працівникам плювати. Для них - життя людини нічго не варто. Ну як можна бути такими безвідповадальними? Вони ж не цукерки продають...
Крім цього, щоб ви розуміли рівень цинічності цих людей, вони навіть відмовили нам в повному повернені коштів. А я б судила таких ... за халатність і помилки лікарські.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 жовт. 2019 09:13 #119714 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Якщо не помиляюсь то МІЛАМЕД

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів