лікувально-бухально-розважальний комплекс АТЛАНТ

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лип. 2018 20:45 - 03 лип. 2018 20:52 #118233 від myron
Сьогодні спостерігав картину як з цього псевдо закладу чуть не рачки випливають нетверезі чоловіки ви мене пробачте на дворі блий день! Повний двір дітей і цей приклад життя! Один з цих чоловіків справив нужду не подалік дверей! Пробачте я просто не можу і знову всім всеодно !!! Але коли власник непорядний то такі і заклади ! Тобто застав поганого архітектора построїть церкву а він построїть барак бо лиіше його строїть він і вміє!
Останнє редагування: 03 лип. 2018 20:52 ким myron. Причина: вимого

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лип. 2018 21:15 #118234 від Dj Os
Ну от закриють той заклад, ці бухарики зникнуть чи що?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лип. 2018 13:59 - 05 лип. 2018 14:07 #118240 від myron
Бухарики не зникнуть але підростаюче покоління цього всього в власному дворі не бачитиме! Я не проти функціонування магазинів я проти РИГАЛЕТІВ з борговою книжкою! Піди в ВОПАК купи на хрестик горілки! Не дадуть тому і бухариків там нема! Тим паче, що в даного власника кожен магазин шедевр (Ілона, Атлант, Янтар) з запахом ригатні та просроченого оселедця! Скільки жінок ходить туди тріпати нерви з непорядними продавчинями які споюють їх чоловіків!
Останнє редагування: 05 лип. 2018 14:07 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 бер. 2019 18:46 #119094 від Andrey Androschuk
Треба змінювати свідомість людей, тоді і боротись з ними буде легше. Хотя в даному випадку це не меньш складно. Але ці індивідууми в дворах та на дитячих майданчиках все своє життя випивають починаючи з 90 років, то чому в один прекрасний день вони це мають перестати робити. Їм особливо без різниці де це робити. От коли вони розпочнуть за свої дії нести відповідальність хоть якусь тоді і зрозуміють, що хочеш випити іди або дома розпивай або в відповідному закладі. А так як один мій знайомий мені сказав на питання чого він п'є, він досить гарно відповів, так я все своє життя пю. Тут та сама логіка, поки люди не захочуть змінюватись або їх не заставити за допомогою штрафів так все і буде
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2019 19:40 #119099 від myron
Неправильно Ви розумієте суть цього посту! Проблемою цього закладу є боргова книжка яка знаходиться під прилавком! Наливають алкозалежним людям так би мовити на хрестик! Зробіть нормальний продуктовий магазин і проблем нема! А так смердить там чортом та ще кабінки обригані, туалету нема! Продавці обраховують! Про що мова?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів