Розділ Шепетівка

Де-де, а в Шепетівці знаються на боротьбі шотокан карате

Автор 16 квітня 2012, 09:49

У столичному Палаці спорту наприкінці березня відбулася III Олімпіада бойових мистецтв, що зібрала на килими півтори тисячі найдипломованіших спорт­сменів світу з боротьби кіокушин карате, карате шото­кан, бойового самбо, кікбоксингу, міксі файту, сего будо, кураш, комбат дзю-дзюцу та інших видів бойових мистецтв. Команду Хмельницької області на престиж­них змаганнях успішно представили шепетівчани, які посіли загалом четверте загальнокомандне місце серед 15 команд і привезли додому золото, срібло та бронзу.

Володар чорного поясу (III дан) на цій Олімпіаді під час проведення IX Чемпіо­нату України, що його ініціювали і проводили міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Федерація Фунакоші шотокан карате, Віктор Шевчук у віковій категорії 40—49 років завоював золо­ту медаль за версією «Ката». Він же заволодів бронзовою медаллю у цьо­му виді бойового мистецтва за версією «Куміте». Окрім того, йому дісталася срібна винагорода за командну пе­ремогу з версії «Ката».

За версією «Куміте» серед спортсменів, старших за п’ятдесят років пере­можцем став Яків Сторожук (чорний пояс, І дан). Шепетівчанину на цих змаганях, про що свідчить завойована ним золота ме­даль, не було рівних.

Артур Шевчук — воло­дар чорного поясу (II дан) з карате у командному заліку спортсменів віком понад 16 років за версією «Ката» здобув друге місце. Тобто срібну медаль. Спробував себе юнак за версією «Кумі­те», де змагалися борці віком від 18 до 39 років. І пе­реміг доволі сильних та дос­відчених спортсменів, по­сівши в єдиноборстві третю сходинку.

Володарка чорного поясу (І дан) з карате, кандидат у майстри спорту Софія Захарчук (учениця школи- ліцею) у єдиноборстві за версією «Ката» виборола друге місце і, зрозуміло, от­римала срібну медаль. Вона ж взяла того вдалого для шепетівських спортсменів дня участь у змаганнях чемпіонату України з «WAMCOO» і у версії «Ку­міте» (дівчата 16—17 років) завоювала перше місце, за що отримала зо­лоту медаль Ліги майстрів бойових мистецтв Украї­ни.

За підсумками змагань спортсмени Шепетівки, які отримали Медалі з бороть­би шотокан карате, за рішенням Федерації Фуна- коші шотокан карате у ве­ресні нинішнього року у складі збірної України візьмуть участь у XIV Чемпіонаті світу з бойових мистецтв, що відбудеться у Лас-Вегасі (США).

Останнє редагування 24 серпня 2020, 13:28