Розділ Шепетівка

Змагалися шепетівчани

Автор 04 березня 2012, 15:46

Відбулися змагання з три­борства серед військових та силових структур міста, при­свячені 68-й річниці визво­лення м. Шепетівки від німецько-фашистських загар­бників та спортивно-розва- '.■жальні заходи у Парку куль­тури та відпочинку.

Щороку серед військових та силових структур міста з нагоди річниці визволення м.Шепетів­ки від німецько-фашистських загарбників проводяться зма­гання зі стрільб (вправа ГІМ-1). Організаторами змагань висту­пають відділ у справах сім’ї, мо­лоді та спорту виконавчого ко­мітету Шепетівської міської ради та Шепе- тівський міський центр фізичного здоров’я населен­ня «Спорт для всіх».

За побажання­ми учасників цьо­го року змагання були ускладнені. Замість одного виду спорту учас­ники змагалися у трьох: підтягу­ванні, поштовху гирі (24 кг з двох рук) та стрільбах (вправа ПМ-1). Отже відбулись змагання з три­борства. Участь у змаганнях, які проходили 18 лю­того, взяли п’ять команд: лінійного відділу міліції на ст. Шепетівка, Шепетівського МВ УМВС, в/ч А3730, в/ч А4127 та в/ч А0757. Команди складалися з чотирьох чоловік. Основною умовою змагань було те, що кожен з учасників команди брав участь у всіх ви- дахзмагань. Заміни були забо­ронені. Боротьба виявилася цікавою та напруженою. Не­просто бути кращими у всіх ви­дах і після складних фізичних навантажень приступати до стрільб, але, як продемонстру­вали змагання, у нашому місті чимало богатирів.

У командному заліку пере­могла команда лінійного відділу міліції на ст. Шепетівка, яка була кращою в стрільбах, по­сіла друге місце у підтягуванні та четверте — в поштовху гирі. Лише на один бал відстала від переможця команда в/ч А4127, яка посіла друге місце в стрільбах та треті місця в підтягуванні та поштовху гирі. Важче було з визначенням бронзового призера. Три ко­манди претендували на це місце. Врахувавши всі показ­ники, трете місце поділили між командами в/ч А 3730 та в/ч А 0757.

В особистому заліку, за підсумками усіх видів змагань, кращим з 9 балами став пред­ставник ЛВМ на ст. Шепетів­ка — молодший лейтенант міліції Олег Інатюк (1 —2 місце в стрільбах, 2 місце в підтягу­ванні та 5 місце в поштовху). Друге місце з 19 балами посів також представник ЛВМ на ст. Шепетівка сержант міліції Ярослав Степанюк. Трете місце з 23 балами виборов представ­ник в/ч А 4127 капітан Руслан Нестерович.

Призерів змагань нагоро­дили грамотами та медалями. Команда-переможець отрима­ла кубок.

Організатори змагань дяку­ють ЛВМ на ст. Шепетівка, в/ч А4127 та Шепетівському МВ

УМВС за допомогу в органі­зації заходу.

* * *

19 лютого в Парку куль­тури та відпочинку відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводив спортив­но-розважальні змагання з поштовху гирі з двох рук (16 кг)та перетягування каната.

До участі допускалися усі охочі. У поштовху гирі взя­ло участь 14 чоловік. Кра­щим з результатом 57 по­штовхів став Олександр Чу­мак, друге місце з результа­том 55 поштовхів посів по­стійний учасник змагань Олександр Шершенюк, третім з результатом 50 по­штовхів став Максим Мель­ник.

Для участі у перетягуванні каната було заявлено п’ять ко­манд по п’ять чоловік. На жаль, не всі команди вийшли на старт.

Тож з трьох команд («Динамо », «Несамовиті Орли»'та «Пат­ріоти»), які не злякалися чо­ловічої боротьби, кращою ста­ла команда «Динамо».

Усіх переможців змагань нагородили цінними призами від виконавчого комітету міської ради.