Розділ Шепетівка

Визначилися переможці у змаганнях з шахів «Біла тура»

Автор 18 лютого 2012, 19:07

З 24 по 26 січня у шаховому клубі «Дебют» ДЮСШ про­ходили щорічні змагання з шахів серед команд шкіл міста «Біла тура». Змагання прово­дилися ШМЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з відділом у спра­вах сім’ї, молоді та спорту вй- конавчого комітету Шепеті- вської міської ради. До участі у змаганняхдопускалися учас­ники не старші 14 років. Ко­манди складалися з трьох чо­ловік: двоє хлопців та одна дівчина.

Переможцем турніру стала команда СЗОШ №2, лише на півочка від неї відстала коман­да НВО №2. Третє місце по­сіла команда НВК №3.

Також були визначені кращі в особистому заліку на дошках. На першій дошці перше місце посів представ­ник команди НВО №2 Дмит­ро Булгаков, другим став учень СЗОШ №2 Ілля Ца­рик, третє місце — за Олек­сандром Шпаком, учнем НВК №3. На другій дошці не було рівних знову ж таки пред­ставнику команди НВО №2 Дмитру Тарасюку, другим був учень НВК №3 Олександр Мостовий, третє місце, лише за додатковими показниками, у представника СЗОШ№2 Григорія Козачука. Серед дівчат кращою стала пред­ставниця СЗОШ №2 Окса­на Царик. Друге місце — за ученицею НВК №2 Ольгою Федорчук.

Всі призери отримали грамоти, а учасники команд нагороджені солодкими пода­рунками.