Відповісти: Сепаратисти серед нас

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Сепаратисти серед нас

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

18 лип. 2017 09:33
Сепаратисти серед нас

Напевно, план. Інших тримають про запас, щоб було з ким нещадно боротися.
А то що ж, викоренять сепаратистів і кому вони будуть потрібні, ті борці?
Сепаратисти - це теж чийсь хліб. Головне, щоб вони не перевищували критичну масу.

17 лип. 2017 19:11
Сепаратисти серед нас

Anykey пише: "ВКонтакте" групу "Хмельницька народна республіка".
Про це повідомляє СБУ.

не допрацьовує сбу)))
там таких груп купа,а викрили чомусь тільки одну.:dry:

17 лип. 2017 16:33
Сепаратисти серед нас

два малолітні дурника.
группа в контакті дійсно є,правда закрита.заявку на вступ щоб глянути шо там не ризикнула подати:lol:
але 2 контакти адмінів на сторінці (один з яких президент ХНР)))видно,
львівянин та хмельничанин,судячи з профілів

17 лип. 2017 15:50
Сепаратисти серед нас

Думаю, це конфеденційна інформація.

17 лип. 2017 15:47
Сепаратисти серед нас

З якого він міста?

17 лип. 2017 15:45
Сепаратисти серед нас

На Хмельниччині викрили протиправну діяльність прихильника "русского мира", який створив у соцмережі "ВКонтакте" групу "Хмельницька народна республіка".
Про це повідомляє СБУ.
Координатор виявився мешканцем Хмельницької області, раніше неодноразово засудженим. Він мав намір приєднатися до бойовиків на території ОРДЛО.
Чоловік створив віртуальний сепаратистський проект у соціальній мережі, щоб привернути до себе увагу ватажків бойовиків.
Наразі діяльність зловмисника та функціонування його сепаратистськоъ групи в мережі Інтернет припинені.

17 лип. 2017 02:34
Сепаратисти серед нас

Я чогось також пропустив пост з цим чуваком біля Берізки. Хотілось би побачити ще докази його роботи, та краще звертатись в СБУ, бо може й до самосуду дійти...

16 лип. 2017 14:34
Сепаратисти серед нас

Шо це я цю тему раньше не бачив?

16 лип. 2017 11:44
Сепаратисти серед нас

Я не про Дзюбу пишу мені до дупи кому і куди він його продав! А про тему в якій тикатимуть пальцями в людей думка яких відрізняється від украінофобів! В нас демократія тема недоречна!!!!!!! Прошу заблокувати іі! Боюсь що із за вказаних персональних данних хтось може постраждати !!!!!

• Ipka
  •  аватар
16 лип. 2017 08:07
Сепаратисти серед нас

Вікторе, а ви купували у Дзюби чи продавали Дзюбі той камаз? Ви так впевнено про нього стверджуєте, що скадається враження, що і ви причетні! Не гарно для чоловіка займатися сплетнями!

Час відкриття сторінки: 0.960 секунд