На Хмельниччині зросла захворюваність на кір

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 січ. 2018 22:46 #116379 від Іван
Лікар вище вже констатував факт)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2018 19:28 #116420 від Dj Os

Із всіх захворівших 80% невакциновані, а інших 20?Це з сьогоднішніх новин.

Один коментує уважно не прочитавши, що написав попередній коментатор

Лікар вище вже констатував факт)

Інший радісно піддакнув.
А тепер ще раз уважно прочитайте, що я написав і знайдіть свою помилку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2018 20:57 #116422 від Іван
Маніпуляція людьми. Одразу пам я тається свинячий грип коли Йуля урядом правила, ото тоді насміявся з тих хто ходив в марлевих намордниках та були й такі, що в протигазах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2018 21:10 #116423 від Dj Os
Маніпуляція була тоді, коли людей почали закликати не прививатись. А зараз пожинаємо плоди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 січ. 2018 21:30 #116424 від Старик Хотабыч
Самому розумному на нашому сайті "розжую". Ти написав, що вакциновані не хворіють. Я відповів, що зі всіх захворівших 80% невакциновані, отже 20 % захворівших все таки вакциновані. Це були дані з новин. Ферштеєн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 січ. 2018 21:34 #116425 від Старик Хотабыч

Dj Os пише: Маніпуляція була тоді, коли людей почали закликати не прививатись. А зараз пожинаємо плоди.

Людей не закликали не прививатись. В пресі з'явились сюжети про побічні реакції, іноді летальні випадки після вакцинації і люди зробили висновки для себе самі. В тебе діти є взагалі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2018 21:42 #116426 від Dj Os

Старик Хотабыч пише: Самому розумному на нашому сайті "розжую". Ти написав, що вакциновані не хворіють. Я відповів, що зі всіх захворівших 80% невакциновані, отже 20 % захворівших все таки вакциновані. Це були дані з новин. Ферштеєн?

Спеціально для тебе виділю: "Є простий факт - діти, яким зробили щеплення, не хворіють."

Людей не закликали не прививатись. В пресі з'явились сюжети про побічні реакції, іноді летальні випадки після вакцинації і люди зробили висновки для себе самі. В тебе діти є взагалі?

Ага типу не було постів по соц мережам аля "диви шо сталось після вакцинації"
І так, діти у мене є.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2018 06:36 #116427 від Старик Хотабыч
Повторю ще раз, непривитих 80%, значить 20% привитих, інформація із змі. Дурня валяєш, чи ще після свят відходиш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2018 12:25 #116431 від Dj Os

Старик Хотабыч пише: Повторю ще раз, непривитих 80%, значить 20% привитих, інформація із змі. Дурня валяєш, чи ще після свят відходиш.

Я бачу дехто після свят недобачає. У ЗМІ розмова йшла про доросле населення. А я про кого писав? Ну напруж свої гочки вже нарешті і уважно глянь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2018 23:36 #116477 від Іван
В 1990 році в США була запроваджена спеціальна база данних, для фіксації побічних дій вакцин - Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS).
На жаль, внесення туди данних не стало для лікарів обов'язковим, і більшість з них її або ігнорують або взагалі не знають про її існування.
Через це по оцінкам посадовців та самих виробників вакцин в VAERS попадає тільки 1-2% реальних вакцинних реакцій.
Але навіть цього зазвичай достатньо щоб зрозуміти, що ризики пов'язані з вакцинацією в рази перевищують ризики самого захворювання.
За посиланням по результатам мого пошукового запиту по вакцинам кір-краснуха-свинка та кір-краснуха-свинка-вітрянка VAERS видав за період з 2000 по сьогодні майже 60 тис реакцій. Серед них:
180 трупів
782 перманентно покалічених
21 тис. реанімацій
І мова тут іде про дорогі брендові американські вакцини, а не те, що Супрун з Юнісефом по дісконту в Україну завозять.
www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?...RV&VAX_YEAR_LOW=2000

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів