МРТ головного мозга

Більше
08 груд. 2012 00:45 #81639 від Morkovka
Можливо трохи не по темі, але я хочу поділитися досвідом як у нас роблять "МРТ". По-перше, у нас МРТ як такого не роблять, у нас роблять КТ. Кому цікаво погугліть)) Різниця очевидна навіть по самому знімку, адже я МРТ робила у Києві і вже там ми порівнювали і той і інший знімки. У нас беруть за КТ поперекового відділу хребта 340 гривень, з них 200 грн. саме обстеження і 140 роздруківка знімку + заключення лікаря. Єдине не пам"ятаю чи видають чек..по-моєму давали. За МРТ вам доведеться заплатити більше. Як на мене я досить добре вклалася по ціні, адже заплатила всього 406 грн. з чеками і усіма документами, а так ціни сягають до 1200 грн. - це у Києві. До речі, хто збирається на МРТ у Києві, то раджу їхати у ЛШМД у Києві, або в Інститут нейрохірургії ім. академіка Ромоданова, це державні заклади, тому там адекватні ціни і заключення. Це до різниці щодо МРТ.
На рахунок нашого кабінету КТ, то без сумнівів скажу, що діагноз мені правильно поставили, незважаючи на те, що знімок не такий чіткий як у знімках МРТ. Заключення мені робила Вахоцька О.М. Якби не професіоналізм працівників цього закладу, то хтозна чим усе обернулося і б ще довго ходила зі своєю болячкою. Крім того, якщо вас дійсно непокоїть ваше здоров"я...болить голова, спина...не жалійте грошей і самі для себе пройдіть обстеження, бо як показав мій досвід з проходженням рентгену - наразі він малоефективний, а це ваше здоров"я і часто він не покаже того, що дійсно вас мучить.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2012 02:44 #81643 від LuK
Відповідь від LuK у темі МРТ головного мозга
Навіщо у Києв,я колись у Рівне робила,у областній лікарні.
В нас тоді ще не було теперішнього діагностичного .
І мене направили туди.Все дуже сподобалось,на високому рівні.
Як центр космічних польотів :lol: І ціна тоді біло близько 350 грн.Зараз мабуть дорожче.
Навіть десь зберегла телефон.Але писати не буду))) B)
Тільки потрібно направлення лікаря.
п.с.в нас теж робила,але мені опис робив якийсь чоловік,все теж правильно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2012 11:06 #81653 від odin
Відповідь від odin у темі МРТ головного мозга
все суб'єктивно. Мене минологу року шепетівський УЗІ-ст взагалі налякав гіпотетичною кончиною через пролапс трискупідального клапана :) Де відповідав діагноз дійсності, але нєрвішки полоскотало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2012 13:16 #81660 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі МРТ головного мозга
Luk, про Киів сказала, якщо хтось туди має бажання поіхати на обстеження :) Як на мене, то у нас трохи завищена ціна на КТ, але що поробиш

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 лист. 2016 01:45 - 04 лист. 2016 02:40 #109408 від
Відповідь від у темі МРТ головного мозга
Зараз в Хмельницькому новітній і сучасний апарат МРТ і Кт 64 зрізовий що один в області бачить серце
Останнє редагування: 04 лист. 2016 02:40 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2016 14:34 - 29 лист. 2016 15:35 #109766 від Маруся
Відповідь від Маруся у темі МРТ головного мозга
Немаловажно, чтобы аппарат МРТ был хорошим и современным. Меня беспокоили постоянные головные боли и я обратилась к невропатологу. Он посоветовал пройти МРТ головного мозга. Я сначала пошла в государственную поликлинику, там мало того, что очереди, а как увидела аппарт, так и передумала ( очень старый и потрепаный). Решила делать в частной клинике, хотя и дороже, но мне был важен результат. Ничего страшного, к счатью, не обнаружили, просто остеохондроз шейного отдела давал такие боли. Так что лучше переплатить, но быть увереным, что сделают все хорошо и врач сделает правильное описание.
Останнє редагування: 29 лист. 2016 15:35 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 трав. 2017 22:00 - 25 трав. 2017 22:02 #112900 від Olena-Administrator-facebook
Найкраще мрт в Хмельницькій області в Ультрадіагностиці
Останнє редагування: 25 трав. 2017 22:02 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 03:26 #113154 від Olena-Administrator-facebook
https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/mrt/mrt-golovi/mrt-golovnogo-mozku

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 черв. 2017 20:31 #113170 від Повсталий з пекла

Маруся Ивановна пише: Немаловажно, чтобы аппарат МРТ был хорошим и современным. Меня беспокоили постоянные головные боли и я обратилась к невропатологу. Он посоветовал пройти МРТ головного мозга. Я сначала пошла в государственную поликлинику, там мало того, что очереди, а как увидела аппарт, так и передумала ( очень старый и потрепаный). Решила делать в частной клинике, хотя и дороже, но мне был важен результат. Ничего страшного, к счатью, не обнаружили, просто остеохондроз шейного отдела давал такие боли. Так что лучше переплатить, но быть увереным, что сделают все хорошо и врач сделает правильное описание.

Нічого собі нічого страшного - остеохондроз:ohmy:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 серп. 2017 17:55 #114021 від
Відповідь від у темі Відповідь: МРТ головного мозга
Мрт в Шепетівці вже є. На території лікарні. Ще не знаю як там якість. Але кажуть лікарі ніби добре роблять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів