Медичний центр "СІЛІЦЕЯ"

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 груд. 2009 05:19 #45460 від LuK
Вже певний час у нашому місті працює медичний центр "СІЛІЦЕЯ" Купила вчора місцеву пресу,і там знайшла рекламку цього закладу.З реклами видно, що вони надають широкий вибір обстежень та різних послуг .:co:.Також веде прийом багато різнопрофільних лікарів. Хто вже звертався у цей центр?Який там рівень обслуговування і діагностики?Ну і цін?Варто туди звертатись чи очередне заробляння грошей на хворобах людей?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2009 09:01 #45469 від Nastynya
Цей ценр знаходиться зразу біль мого будинку. Моя знайома зверталася туди з маленькою дитиною, вони проходили курс лікування...вона сказала що послуги дуже дорогі, але ж здоров"я дитини дорожче!Для прикладу, один візит до гінеколога коштує 70 грн!Але ж на то він і приватний цей центр.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 груд. 2009 09:19 #45473 від LuK
:ai:ну нічого собі ,70 гр!!!Шо ж це за лікар такий?фамілію можна? Профессора за прийом стільки не беруть))))звонила туди по поводу УЗО,сказали 40-50 грн.В принципі не дорого,але більше цікавить квалафікаційний рівень лікаря що проводить обстеження.Бо апаратуру купити не проблема,а обстежити і поставити правильний діагноз-не кожному дано!!!
Ці користувачі подякували: Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2009 09:38 #45475 від Nastynya
Чесно кажучи я не знаю ні лікарів ні їхніх прізвищ, просто зі слів чула про їхні ціни.Лікарі можуть бути і хороші, але ж невже там так багато клієнтів що вони отримують гідну зарплатню....наврядчи!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 груд. 2009 11:00 #45905 від

Nino;45460 пише: Вже певний час у нашому місті працює медичний центр "СІЛІЦЕЯ" Купила вчора місцеву пресу,і там знайшла рекламку цього закладу.З реклами видно, що вони надають широкий вибір обстежень та різних послуг .:co:.Також веде прийом багато різнопрофільних лікарів. Хто вже звертався у цей центр?Який там рівень обслуговування і діагностики?Ну і цін?Варто туди звертатись чи очередне заробляння грошей на хворобах людей?

Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.
Додано о 09:00
Попереднє повідомлення було написане в 08:58

юрон;45905 пише: Як юрист, можу Вам сказати, що кожен подібний заклад мусить мати Ліцензію на право провадження медичної практики за спеціальностями, зазначеними в ній, і за адресою, казаній у ліцензії. Сіліцея (майже Сіцілія) працює за ліцензією, виданою на ім'я Понятовської І. П., за спеціальністю "Педіатрія" і за адресою: вул. Натана Рибака, 46. Отже, діяльність закладу є незаконною. Хіба що пані педіатор прийматиме діточок у себе вдома і виключно за своєю спеціальністю.

Перепрошую за опечатку в слові "вказаною". А педіатор - це по приколу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 груд. 2009 14:44 #45914 від НатС
О да супер центр в двох кімнатах, ще там вітамінки продають тіпа корисні хД

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Bemba
  • Bemba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 груд. 2011 21:03 #73820 від Bemba
Щойно на ТРК "Штенс" Паніковська зрівняла себе з доктором Комаровським. Наскільки я розбираюсь у термінології, то у нас доктор - це доктор медичних наук. Доктор Комаровський - це ще куди не йшло, бо він кандидат медичних наук, а Паніковська навіть і цього вченого ступеню не має і со свінным рылом да в калашный ряд...

,,Najväčší darček, ktorý môžeš niekomu dať je tvoj čas... pretože keď niekomu daruješ čas, daruješ mu kúsok života ktorý už nevrátiš "

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 груд. 2011 21:09 #73822 від LuK
якось стала невільним свідком розмови двох лікарів,які говорили про пацієнтку,яку спасали після лікування лікарів у сіліцеї. наслідки там були жахливі,людині краще не ставало,при цьому там продовжували лікувати і брати гроші за кожен прийом.... людина викинувши купу грошей і не одужавши, вимушена була звернутись до нормальних лікарів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Bemba
  • Bemba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 груд. 2011 21:15 #73824 від Bemba
ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BA...D0%BD%D0%B8%D0%B5%29
Додано о 21:15
Попереднє повідомлення було написане в 21:12
Корни этого слова могут быть найдены в раннем христианстве, когда термин "доктор" обозначал апостолов, отцов церкви и других христианских властителей, которые учили как интерпретировать Библию.
"Равноапостольная" матушка Ирина составляет конкуренцию батюшке Мацолу...)))))

,,Najväčší darček, ktorý môžeš niekomu dať je tvoj čas... pretože keď niekomu daruješ čas, daruješ mu kúsok života ktorý už nevrátiš "

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 21:16 #73826 від T-S
Я б на її місці відносився до цього обережно... Так і доль "Доктора Пі" можна повторити...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів