Гаражний коператив Терешкова нема світла

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2018 01:51 #118889 від myron
Нещодавно створював тему про гаражний коператив по Шешукова а тут вже потрібно створювати про Терешкова! Бо мабуть керівник гаражного коперативу бере приклад з Шешуковского гаражного копераиву! Тема стосовно відключення світла! Приїхав в 21.00 в гараж а світла нема!!! Автомобіль тримаю в дворі де проживаю - зіпсувався стартер думаю поїду ввечері після роботи подивлюсь! Подивився!!!!!!!!!!!!!!!! На дошці оголошень написано що по проханню членів коперативу світло присутнє з 7.00 до 9.00 з 11.00 до 14.00 та з 17.00 до 20.00 задаюсь питанням чи не порушуються права споживача???? Заборгованості по абонплаті не маю за світло заплачено чому його вимикають????? Це як багатоквартирний будинок вимкнули бо так хтось захотів! Давайте тоді зменшувати абонплату за незручності! В гаражних коперативах Шепетівки де світло є цілодобово абонплата нижча!!! І ще одне чому працює автомийка????? Якщо нема світла по гаражному коперативу тоді і нема світла і на мийці! Чи там окремий тариф??? В кого які думки????? Якщо тарифи по проханню членів коперативу коли були збори???? Мені гараж без світла не потрібний!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2018 02:08 #118890 від myron
І якщо чесно моя думка стосовно цих всіх відключень світла тяне за собою ще більший перерозхід електроенергії та порушення норм пожежної безпеки! Хтось чайника включив та світло вимкнули, хтось опалює гараж дуйкою та не вимкнув, хтось електроплитку забув та пішов додому! Сам неодноразово світло не вимикав на ніч коли затримувався та попадав під відключення! Чи ця ситуація комусь вигодна??????? Вкого які думки????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 січ. 2019 23:14 #118921 від Avgur
Так або треба робити збори кооперативу і вирішувати ці питання, або зовсім продавати гараж і купляти зі ці гроші два в іншому кооперативі, там де є і світло і .....
Робіть висновки.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.102 секунд
0
репостів
0
репостів